Катастрофа літака МАУ: МЗС України пригрозило Ірану "далекоглядними наслідками"
Политикаrubryka.com04 апреля 2021

Катастрофа літака МАУ: МЗС України пригрозило Ірану "далекоглядними наслідками"

Україна займе більш жорстку позицію у справі про катастрофу літака МАУ біля Тегерана, що матиме для Ірану "далекоглядні наслідки".

Про це заявив заступник голови МЗС Євгеній Єнін.

"Наразі ми переконалися, що, на жаль, по-доброму з Іраном у нас не виходить. Це не означає, що ми дозволимо собі якісь некоректні гучні висловлювання чи необдумані юридичні кроки. Ми проаналізували усі можливі сценарії розвитку подій і крок за кроком будемо їх реалізовувати", – заявив Єнін.

За словами чиновника, мета України – справедливість, притягнення до відповідальності усіх причетних до вчинення жахливої катастрофи, а також забезпечення гідного рівня компенсацій для родичів постраждалих.

"Наше слідство триває, нещодавно ми спілкувалися з заступником генпрокурора Гюндузом Мамедовим й узгоджували низку кроків, які можуть бути вжиті додатково залежно від того, наскільки іранська сторона співпрацюватиме з нами. Ці кроки матимуть досить далекоглядні наслідки для іранської сторони. Але окрім кримінально-правового треку, є трек притягнення до міжнародної відповідальності. Міжнародне право вимагає від нас дотримання певної процедури – ми будемо чітко слідувати їй", – зауважив він.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба 5 січня 2021 року повідомив, що Україна отримала від Ірану проєкт технічного звіту за обставинами катастрофи літака і має до кінця лютого підготувати свої зауваження.

20 лютого в Ірані заявили про завершення розслідування у цій справі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Сказочники... Т.е по их мнению от Китая до Тайваня лететь дальше чем с их гипотетических аэродромов...про десант вообще смешно читать, китайцы просто численностью затопчут любой экспедиционный корпус....
Весёлый Роджер
3.14здёшь голимый! Ну не верю!!! Ты классический xoxлoпредатель Кравчук!!! Член КПСС, а ныне восхвалитель Галичины СС!!! А шо Шмуля, то не такЪ?
Весёлый Роджер
Ты мразь Шмуля, только что писал про другое, что он не воевал или мало воевал, а сам на складе, как ты тушенку трескал! Опять ты тему заxoxлить пытаешься! Это всё что ты пишешь, придумали пиндосы, когда Солженицин не стал плясать под их дудку. До его возвращения в Россию НИ СЛОВА такого не писали, а потом, как по команде стали обсерать, ну как ты Шмуля, стали в одну дуду петь и уши тупым греть. Чуешь мудак, какой ты скатинюга продажный! Холуй Америки!
е
А ты изменила своим из РККА..лижешь жопу америкосам, разрушающим твою страну..и кто ты после этого, тварь???
е
Подхрюкиваешь. Оно и видно...жополиза...
е
Елена, где твой комментарий?)))
Елена
Мои в РККА служили,это чистая правда,а ты подонок изменил присяге,хули если падаль и тварь ельциновско-солженицинская, гнида.