Политикаdilo.net.uaOct 21

Катастрофа МАУ: Україна хоче провести спільні слідчі дії з Іраном

nk_hauz/-mk7j9owetwgmpipagmk.jpg

Заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов зустрівся з прокурором Військової прокуратури Тегерана Голамаббасом Торки у рамках другого раунду двосторонніх переговорів у справі про авіакатастрофу МАУ.

Під час зустрічі Мамедов заявив про необхідність проведення спільних слідчих дій та експертиз з Іраном, повідомляє прес-служба відомства.

Крім того, в ході зустрічі Мамедов акцентував увагу на необхідності відновлення хронології подій, роботі з інформацією з “чорних ящиків” і записами з апаратури документування бойової машини, з якої були зроблені постріли, а також отримання інформації стосовно шести осіб, підозрюваних в Ірані у знищенні літака.

“Прийняття озвучених пропозицій буде свідчити про готовність Ірану до співпраці та виконання норм міжнародного права”, – підкреслив чиновник.

Крім того, Офіс генерального прокурора разом зі слідством запросив дозвіл на проведення спільних слідчих дій та експертиз.

У ході візиту українська делегація також відвідала місце падіння літака і вшанувала пам’ять загиблих.

Іран взяв на себе всю відповідальність за збиття українського літака МАУ.

💬 Последние комментарии
Вперьод!
Поддерживаю протест! Бей зольдатню!
Политический негр
Демократ Гарри Каспаров собрал голубей и негров на площади в Нью-Йорке и предлагает линчевать мистера Байдена!
Политический негр
Механизм здесь простой: экономический кризис. От того и не одобряют.
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
сашко гарматный
в 2015 кричали что РФ осталось существовать полгода.через полгода говорили что 1год еще через полгода несколько лет.сейчас патриотично молчат. в2015 заявляли что в Украине растет доллар а в РФ падает рубль а это принципиальная разница...Тлько за время весьмирснами и уничтожающихсанкцийпротивагрессора гривня просела в два раза относительно рубля.Для елена-в 2013 за 1 гривню можно было купить 5 рублей..после всепобеждающих реформ и неимоверной поддержки цивилизованных стран за 1 гривню можно купить максимум 2,5 рубля.Мне настонадоело слушать как плохо живут россияне-это их дело.Мне настонадоело слушать о том какие кары будут для крымчан дончан и луганчан-ребята идите уже в военкомат и вперед на амбразуру.А писать гневные высеры в перерывах между дрочкой на порносайтах и отхлебывая пивко могут только сявки...
Утро стрелецкой казни
Как оказалось, Крым был греческим, татарским, турецким... Можно плавно перевести тему на геноцид черкесов. Это был прекрасный маленький гордый народ. От того и геноцид!
..................
УПС. И ШО ШШАЛЮБЫ ХОХЛОПТЯНЫ ПОСТОРИВШИЕ ПИРАМИДЫ - шо у нас? ЗЕЛЯ КЛОУН ИМПЕРАТОР. И ЛЮБОВ ШША: ТОЛЬКО ХОЛОДНО И ГОЛОДНО.