Катастрофа МАУ: Україна хоче провести спільні слідчі дії з Іраном
Политикаdilo.net.ua21 октября 2020

Катастрофа МАУ: Україна хоче провести спільні слідчі дії з Іраном

Заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов зустрівся з прокурором Військової прокуратури Тегерана Голамаббасом Торки у рамках другого раунду двосторонніх переговорів у справі про авіакатастрофу МАУ.

Під час зустрічі Мамедов заявив про необхідність проведення спільних слідчих дій та експертиз з Іраном, повідомляє прес-служба відомства.

Крім того, в ході зустрічі Мамедов акцентував увагу на необхідності відновлення хронології подій, роботі з інформацією з “чорних ящиків” і записами з апаратури документування бойової машини, з якої були зроблені постріли, а також отримання інформації стосовно шести осіб, підозрюваних в Ірані у знищенні літака.

“Прийняття озвучених пропозицій буде свідчити про готовність Ірану до співпраці та виконання норм міжнародного права”, – підкреслив чиновник.

Крім того, Офіс генерального прокурора разом зі слідством запросив дозвіл на проведення спільних слідчих дій та експертиз.

У ході візиту українська делегація також відвідала місце падіння літака і вшанувала пам’ять загиблих.

Іран взяв на себе всю відповідальність за збиття українського літака МАУ.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
во дела
Так ниюулон это же зерновой магнат когда это он стал корабли строить?
подешевеет
Во время второй волны она опять упадет, элементарно нет спроса, все сидят дома.
Кот Матроскин
Ну не могут хазары думать ни о чём другом, как о личном обогащении. А другой "элиты" у нас нет. Где гробовые чернобыльцев, Зе? "Элита" скрысятничала?
Игбун Хохлов
Все правильно. Порох американцы изобрели. Китайцы стырили изобретение. Шелк тоже. А еще бумагу, компас и книгопечатанье. Южно-Китайское море в древности называлось Южно-Американским, а Гонгконг был штатом США, когда на месте Китая лягушки квакали. Это уже потом клятые китайцы уничтожили индейцев, скинули ядерные бомбы на Японию, разбомбили Югославию, убили Каддафи и Хусейна. И это китайцы придумали финансовую аферу с китайской национальной валютой - долларом, в результате которой мировая экономика накрылась медным тазом. Китаяку на гиляку! Сало Уронили! Смерть творогам! Панду Гэть!
Игбун Хохлов
Да все нормально. По программе старика Бжезинского численность стада хохлоту должна быть снижена до 15 млн особей. Многие тогда дедушку Збигнева считали маразматикомо. А зря. Вона працюе! Баба с косой на пороге. И это не Йуля.)))))
ПОЛНЫЙ УХОХОТУН
Янукович от смеха по полу катается!!!
Кот Матроскин
Зато мы гарно спиваем. Ещё немного поспиваем и передохнем незалежными и гидными.