Политикаua.interfax.com.ua2 мая

Керівництво Нацгвардії планує посилити співпрацю зі Збройними силами Швеції

nk_hauz/-mzhg3bcyjyufe9ii5vo.jpg

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулася робоча зустріч заступника командувача НГУ генерал-лейтенанта Юрія Лебедя з начальником Департаменту військової політики та стратегічного планування Командування збройних сил Королівства Швеції генерал-майором Леною Персон Герліц.

Як повідомляє прес-служба НГУ в неділю, основною метою зустрічі стало ознайомлення шведських партнерів зі структурою, завданнями і особливістю службово-бойової діяльності Національної гвардії України, роллю і місцем в секторі безпеки і оборони держави, а також обговорення можливих напрямків і перспектив розвитку співпраці зі Збройними силами Королівства Швеції.

"У ході зустрічі заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь підкреслив важливість поглиблення двостороннього співробітництва Нацгвардії з військовими формуваннями країн-партнерів, зокрема зі Збройними силами Швеції, з метою нарощення бойових спроможностей та впровадження євроатлантичних підходів у діяльність гвардійських підрозділів", - йдеться в повідомленні.

У ньому зазначається, що НГУ зацікавлена "у співпраці зі Збройними силами Швеції, оскільки це сприятиме впровадженню новітніх підходів в систему підготовки та навчання офіцерів і сержантів за різними напрямками службово-бойової діяльності Національної гвардії України".

Під час зустрічі обговорювалися також потреби НГУ з підготовки підрозділів спеціального призначення, снайперів, кінологів, інженерів (саперів), водолазів, а також за напрямом мовної підготовки, гірничої підготовки, виживання в екстремальних умовах, гендерної інтеграції, стратегічних комунікацій.

💬 Последние комментарии
Елена
Не шали
Гость
Вот уебанище... сначала подписали Минское соглашение, а потом вместо того, чтобы прекратить войну 8 лет назад, почему-то приписывают вину Россию, которая ЕЩЕ НЕ НАПАДАЛА на Украину!!! Это просто реальное уебанство со сторон Киева!
е
ха.. т.е. УКАЗЫВАТЬ что делать тут можно только тебе? КАК ты к людям так и они к тебе.. ЗАПОМНИ, склеротичка тупая...
е
так это ж ТВОИ слова! шо правда глаза режет???
Елена
Ждуны должны понять, Украина отрезанный ломоть,вы этого ещё не осознали,с Западом мы не пропадём, будем жить каа все
Елена
Не указывай поц что мне делать и я не скажу куда тебе надо идти, без твоих ЦУ обойдусь.
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Авторские статьи
Авторские статьи6м. назад
Игорь Лесев: Перепалка Зеленского и Бутусова - это конфликт двух пацанов на районе
Авторские статьи19м. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко
Авторские статьи1ч. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом
Авторские статьи1ч. назад
Что связывает российского «иноагента» Доброхотова с главой дома Габсбургов?
Авторские статьи1ч. назад
Об аморальности украинского общества.
Топ новость2ч. назад
Игра в пиар: почему на Украине приписывают России заинтересованность в провале Минских соглашений 1
Топ новость28 нояб.
Классик на эстраде
Авторские статьи28 нояб.
Зеленский против Ахметова - нервный смех. Яков Кедми. Право знать! 27.11.2021 2
Авторские статьи28 нояб.
РОССИЯ ХОЧЕТ ЗАХВАТИТЬ УКРАИНУ? - Дмитрий ДЖАНГИРОВ и Тарик НЕЗАЛЕЖКО