ПолитикаJul 5

Хто допоможе Україні вирішити її проблеми?

nk_hauz/-mdpk3izsk33gbnhihhl.jpg

В даний час Вашингтон визначає який формат буде зручніше для американців для прийняття участі в дискусії щодо врегулювання російсько-українського конфлікту

Радник глави офісу президента Михайло Подоляк заявив, що вже в липні-серпні, після можливої зустрічі президента України Володимира Зеленського з господарем Білого дому Джо Байденом, можуть з'явитися новини про підключення США до переговорів по Донбасу. Також зазначено: в даний час Вашингтон визначає який формат буде зручніше для американців для прийняття участі в дискусії щодо врегулювання російсько-українського конфлікту.

Так чи інакше формат співпраці з США виглядає ілюзорним і таким, що його навряд чи реалізують найближчим часом. По-перше, не до кінця зрозуміла модель приєднання США до переговорного процесу. Це не буде розширенням Нормандського формату або участю американських представників в ТКГ - це явно буде щось інше. По-друге, Україна вже мала досвід, коли був уповноважений від американського Держдепу, Курт Волкер, який курирував питання врегулювання конфлікту на Донбасі, а також Вікторія Нуланд, яка здійснювала "човникову" дипломатію в питанні виведення єдиної позиції і участі США в даному процесі.

Безумовно, Сполучені Штати Америки виявляють інтерес до процесу - вони володіють необхідною інформацією, мають ефективних переговірників, які могли б стати учасниками переговорів. Активна участь США могла б дати певний імпульс для перезапуску відносин європейським колегам (Німеччини, Франції), які зараз намагаються врегулювати відносини з Російською Федерацією. Однак готовності з боку Вашингтона до повноцінної участі в даний час не спостерігається. Та й президент Росії Володимир Путін не бачить сенсу зустрічатися з Зеленським, адже "він віддав свою країну під повне зовнішнє управління", що є більш ніж правдою. І в такому випадку навіщо взагалі потрібен український президент, раз всі проблеми всередині держави повинні вирішувати лідери інших країн.

Сахнюк Кирило

nk_hauz/-mdpkvetcf5zbdao_vb9.jpg
💬 Последние комментарии
Луна -2
А в пипиську можно сделать ?Тогда чего только в грудь- ты бы сразу и в пипиську .Тогда бы точно Героем Украины стала
е
ха, ты ж собиралась американской прививаться, на всех углах об этом орала..кстати привилась?если нет, то чего??
Луна -2
"Украинская вакцина уникальна тем , что нет".Добавлю -"и не будет"-Потому что Астрозенеке по индийски и американской соперницы не нужны.. а обещать можно все что угодно .Народец все схавает.
Молчание ХОХЛЯТ
Убийство Киевлянки Российского происхождения (на северной венной базе) в американском Голливуде да ещё и все с паспортами Израиля? омг ! очень много Пусси!
Елена
Вчера пришла на вакцинацию и попросила сделать мне укол Спутник в сиську, чтоб в случае чего не видно было... Врач сказал что я дура и такие как я должны умирать молодыми или Героями Славы
Путин и журналистка без трусов
3еленский согласился сменить пол и стать Моникой... в Лондоне уже готовятся к приезду грустного клоуна
Луна - 2
тигр-Юля и гетьман - им доверия нет-сбитые летчики. Медведчука вывели из игры....Зеленский тоже теряет своих избирателей. тогда Кто?К то же эта темная лошадка, на которую поставят американцы?