Хто допоможе Україні вирішити її проблеми?
Политика05 июля 2021

Хто допоможе Україні вирішити її проблеми?

В даний час Вашингтон визначає який формат буде зручніше для американців для прийняття участі в дискусії щодо врегулювання російсько-українського конфлікту

Радник глави офісу президента Михайло Подоляк заявив, що вже в липні-серпні, після можливої зустрічі президента України Володимира Зеленського з господарем Білого дому Джо Байденом, можуть з'явитися новини про підключення США до переговорів по Донбасу. Також зазначено: в даний час Вашингтон визначає який формат буде зручніше для американців для прийняття участі в дискусії щодо врегулювання російсько-українського конфлікту.

Так чи інакше формат співпраці з США виглядає ілюзорним і таким, що його навряд чи реалізують найближчим часом. По-перше, не до кінця зрозуміла модель приєднання США до переговорного процесу. Це не буде розширенням Нормандського формату або участю американських представників в ТКГ - це явно буде щось інше. По-друге, Україна вже мала досвід, коли був уповноважений від американського Держдепу, Курт Волкер, який курирував питання врегулювання конфлікту на Донбасі, а також Вікторія Нуланд, яка здійснювала "човникову" дипломатію в питанні виведення єдиної позиції і участі США в даному процесі.

Безумовно, Сполучені Штати Америки виявляють інтерес до процесу - вони володіють необхідною інформацією, мають ефективних переговірників, які могли б стати учасниками переговорів. Активна участь США могла б дати певний імпульс для перезапуску відносин європейським колегам (Німеччини, Франції), які зараз намагаються врегулювати відносини з Російською Федерацією. Однак готовності з боку Вашингтона до повноцінної участі в даний час не спостерігається. Та й президент Росії Володимир Путін не бачить сенсу зустрічатися з Зеленським, адже "він віддав свою країну під повне зовнішнє управління", що є більш ніж правдою. І в такому випадку навіщо взагалі потрібен український президент, раз всі проблеми всередині держави повинні вирішувати лідери інших країн.

Сахнюк Кирило

4 комментария

Написать комментарий
 • УКР
  05 июля 2021
  НИКТО! ЕСЛИ ПРОДАДИМ ЗЕМЛЮ!
  Ответить
 • Гость
  05 июля 2021
  Земля уже давно продана теперь просто нужно это типа «узаконить»
  Ответить
 • ПОМОГИТЕ КТО СКОЛЬКО СМОЖЕТ
  05 июля 2021
  А почему проблемы украины должен кто то решать? Сами создали себе проблемы, а решать их ума не хватает! Это напоминает нищих - побирушек с картонкой - ,,У МЕНЯ ПРОБЛЕМЫ! ПОМОГИТЕ КТО СКОЛЬКО СМОЖЕТ! ,, !!!
  Ответить
 • Зрадофила
  05 июля 2021
  Для того чтобы решить проблему, нужно найти ее причину... Причина украинских проблем может обнаружиться в самой Украине.
  Ответить
💬 Последние комментарии