Київ і Анкара укладуть історичну військову угоду
Политикаbusinessua.com4 дня назад

Київ і Анкара укладуть історичну військову угоду

Українська держава підпише з Туреччиною важливу військову угоду, згідно з якою можна буде створити правові підстави для розширення співпраці сторін у військовій сфері "по 21 напрямках».

В ході візиту українського лідера Зеленського Володимира Олександровича до Туреччини між сторонами буде підписано угоду щодо військового співробітництва, про що пише прес-служба глави держави. У свою чергу Андрій Таран, керівник Міністерства оборони України, прокоментував майбутню подію наступним чином: «Така взаємодія відображає стратегічний характер наших відносин і взаємну налаштованість на забезпечення миру і безпеки в Чорноморсько-Азовському регіоні».

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що Давид Арахамія, керівник фракції «Слуга народу», виступив з вельми резонансною заявою, в якій зазначив, що Україна потребує скорочення чисельності Збройних сил. Все б ніби й нічого, та ось тільки він пропонує зробити це в умовах агресії Російської Федерації.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ремдесивером Трампа лечили, рассказываешь мне и ещё одним экспериментальным препаратом,аналог мне объясняешь что такое,ха-ха,ты мне ещё про дженерики расскажи что это такое,ха,ты колхозное и тупое создание мне ещё что-то объяснять будешь))))быдло тупорылое,ха,Ты хоть аргументировано и доказательно топи за Украину,а не так ,как последнее чмо,безграмотное и хамское,учись с людьми разговаривать, может тогда и будут тебя слушать, в крайнем случае прислушиваться ,а не сразу посылать накуй,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!я не старая курица,а маладая и красивая Леночка,умница .это я,а Весёлый Роджер дурак.
не может копия быть лучше
Проблема в том что все что делается на расее это спижженные американские разработки. Как говорил твой плешивый идол "цап царап" технологии амеров.
тт
очень печально
тт
печально
тт
ого
тт
Должны!
777
Вспомните: презентация секс-туризма на Украину началась с легкой руки Ющенка,открывшего безвизовый режим для любителей "клубнички" в полном ассортименте.