ККУ ХОЧУТЬ ДОПОВНИТИ СТАТТЕЮ ПРО ПРОПАГАНДУ НАРКОТИКІВ
Политикаukrainepravo.com23 января 2020

ККУ ХОЧУТЬ ДОПОВНИТИ СТАТТЕЮ ПРО ПРОПАГАНДУ НАРКОТИКІВ

17 січня 2020 року у Верховній Раді було зареєстровано проєкт Закону № 2784 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними».

У пояснювальній записці зазначено, що одним із найнебезпечніших видів злочинності є незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що має тенденцію до зростання.

Відтак пропонується внести зміни до Кримінального кодексу України і посилити покарання за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів: з 6-10 до 8-12 років з конфіскацією майна.

Якщо вище згадані злочини вчинені організованою групою, а також якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах, або вчинені із залученням малолітнього або щодо малолітнього, - то це карається позбавленням волі на строк 12-15 з конфіскацією майна на противагу 9-12 рокам ув’язнення.

ККУ пропонується доповнити статтею «Пропаганда або реклама наркотичних засобів, психотропних речовин або їх прекурсорів».

Так, стаття передбачає, що пропаганда або реклама наркотичних засобів, психотропних речовин або їх прекурсорів, нарковмісних рослин, або їх частин, що містять наркотичні засоби або психотропні речовини, або їх прекурсори, в інформаційно-телекомунікаційних мережах (включаючи мережу Інтернет) або в громадських місцях (у тому числі на фасадах будинків, дорожньому покритті, інших об’єктах міської інфраструктури) шляхом поширення зображень, цифрових знаків та (або) назв, штрих та скан-кодів, веб-адрес, аккаунтів у соціальних мережах та месенджерах (в тому числі іноземними мовами), а також пропаганда відомостей про засоби та методи їх розробки, виготовлення, культивування чи використання, місця їх придбання, опис будь-яких переваг у використанні окремих наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, наркотичних рослин або їх частин, що містять наркотичні засоби, або психотропні речовини, або їх прекурсори – карається штрафом від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 2 до 5років.

і самі дії, вчинені повторно – караються позбавленням волі на строк від п'яти до семи років.

Дія цієї статті не розповсюджується на випадки розміщення відомостей про наркотичні засоби, психотропні речовини та їх прекурсори у спеціалізованих наукових виданнях, у науково-методичній та навчальній літературі, яка розроблена відповідно до змісту освітніх програм та затверджена закладами вищої освіти (науковими установами) у встановленому порядку, розповсюдження інформації на наукових семінарах, конференціях, симпозіумах та інших заходах наукового-практичного характеру.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Ленок -старуха слишком много хотела, и потому осталась у разбитого корыт .Другое дело Роджер что он сейчас хочет А хочет он ни много, ни мало, всего -навсего, чтобы ты писала правду..
гость
ПРОСТИТУТКА Елена ругается ? ...хА-
Елена
Ой зацепила ранимую , трепетную душу ничтожества,у которой низкая самооценка компенсируется оскорблениями и унижениями других,по жизни трусливое и деспотичное для слабых близких ничтожество ты Роджер,жадное и завистливое,где слово зависть у тебя на первом месте,ха.ты ничтожество ,ноль как личность и мразь как человек,ха.Слава Богу что в Украине тебя нет и никогда не будет,ты никому такой красивый не нужен,ха.Слава Украине!
Cov
если это не фейк, то это усугубляет ситуацию...
Елена
Прогресс у тебя мразь только в деградации ,ха,а что это ты барин-мразь с нищебродами общаешься?ха.Смотри мразь,а то околпачат тебя и оберут-ощипают и останешься ты как та старуха у разбитого корыта,ха.
----
Ну или як сажа в могиле ...
Весёлый Роджер
Да это я давно знаю Шмуля, шо ты не просто МРАЗЬ - ты конченная ЗАПИЗДЕНСКАЯ МРАЗЬ! Твоё место тильки на гиле!