Кличко про вибори: Не маю наміру вступати в "Слугу народу"
Политикаwww.pravda.com.ua11 марта 2020

Кличко про вибори: Не маю наміру вступати в "Слугу народу"

Мер Києва Віталій Кличко не має наміру вступати в партію "Слуга народу" для участі у майбутніх місцевих виборах.

Пряма мова: "Є політична конкуренція. Я не є представником партії "Слуга народу". У мене немає ніяких намірів вступати в цю партію. Я буду брати участь у виборах.  

Ми плануємо йти самостійно. Свого часу ми вже підтримали інші партії, інших кандидатів, але переконаний, що сьогодні ми будемо брати участь самостійно".

Деталі: Кличко додав, що осередки його партії "Удар" збереглися, і він вірить, що партія матиме представництво і в Київраді, і в інших радах.

Мер також відзначив, що його у всьому підтримує брат Володимир, водночас він не відповів, чи підуть на вибори разом, сказавши, що не хоче відповідати за брата.  

2 комментария

Написать комментарий
 • Свідомий
  11 марта 2020
  Бо він ПАН. А ПАНИ не слуги, вони ПАНИ НАРОДА.
  Ответить
 • оло
  11 марта 2020
  ))))
  Ответить
💬 Последние комментарии
Аноним
Какой отвратительный перевод. У переводчика явные проблемы с выражением мысли на ПЯ, зато, видимо, неограниченный доступ к гугл транслейту.
Спасайся кто может
Закон є, то шо вам потрібно. Швиденько продавайте Херсонщину та й тікайте звідтіля. Зеленський та його КО все продали . Й#бані ГОЛОБОРОДЬКИ.
SARS-CoV-2
Земля укромовнюков только на цвинтари.
Свідомий
Лучше статуэтка. Как ОСКАР. Вы лучше людям зарплату дайте нормальную и условия работы. А по результату себе медаль повесьте.
Игбун Хохлов
Я за. Только вместе с местным быдлом.
Кот Матроскин
Медальками бряцаете. Вы бы лучше масок нашили впрок. В магазины без них не пускают (штрафов боятся), в аптеках не продают.
Илья
Первую медалю конечно Ульяне Супрун Доктору Смерть , а вторую можно мэру Днепра Филатову за самую лучшую подготовку к пандемии . 400 братских могил выкопали , мешков черных, мусорных для трупов закупил и десяток рефрижераторов из личных запасов подготовили. Редко в наше время встретишь такого заботливого сэра. Достоин медали!