Кличко відповів Шмигалю на пропозицію призначити нового голову КМДА
Политикаregionews.ua17 апреля 2021

Кличко відповів Шмигалю на пропозицію призначити нового голову КМДА

Таку заяву Шмигаль зробив раніше після слів міського голови Києва про необхідність запровадження в Україні загальнонаціонального локдауну

Мер Києва Віталій Кличко відповів на слова прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про звернення до президента з пропозицією призначити нового голову КМДА. Кличко заявив, що звільнити його з посади можуть лише кияни, які обрали його мером міста.

Про це міський голова столиці сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

На жаль, у відповідь на заклик ввести загальнонаціональний локдаун я отримав відповідь із погрозою: якщо ні, будемо вас звільняти. Так ось, хочу нагадати: мене можуть звільнити кияни, які обрали мене мером, відповідно до закону про місцеве самоврядування. Якщо таким чином ми будемо лікувати і боротися з пандемією, це сумно", - сказав Кличко.

Він зазначив, що локдаун по всій країні - єдиний спосіб зменшити кількість хворих в нинішній ситуації. І уряд повинен не погрожувати мерам міст, а допомагати подолати пандемію.

Ми не можемо тут лікувати, а там – дозволити гуляти. У нас 13 регіонів у "червоній" зоні, більше ніж половина країни... "Укрзалізниця" запускає додаткові потяги на Закарпаття, ми розуміємо, що зараз будемо поширювати інфекцію", – заявив Кличко в прямому ефірі.

Він також додав, що неможливо захистити життя громадян від коронавірусу, якщо в одній області запроваджують локдаун, а в іншій, яка розташована поруч, немає жорстких обмежень.

Нагадаємо, раніше Шмигаль запропонував звернутися до президента з ідеєю призначити нового голову КМДА, "якщо йому недостатньо повноважень для боротьби з COVID-19”.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Отож
    17 апреля 2021
    Клычу не стоит забывать,что мэром его назначила кормилица киевского электората печеньками Виктория Нуланд
    Ответить
💬 Последние комментарии
Надувные щеки
А по каким параметрам определяется эффективность работы на посаде? Кто и по каким принципам сажает на посаду? Почему нет ответственности за неэффективную работу на посаде и за назначение дефективного посадовца?
Дааа уж мелочь а приятно
Даааа! Темпы роста несущественны - газ - на 90% !!! Мелочь какая то!
Нержавеющая сталь
Не знаю, рассказывали об этом социальные психологи или нет, но нацисты долго не живут. Поэтому вопрос их вымирания - это вопрос ближайшего времени. Правда, в одной могиле с нациками будут и их жертвы. Жертвы - снизу, а нацики - сверху. Такая установка у хозяев нациков. Такая психология.
е
Дон решил кровати в борделе переставить?
е
Елена, так что на Украине с заботой о населении? Где ответ, трепло?
Укр
Да как вариант - хотят усложнить жизнь.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
двояко от статьи. с одной стороны ну и фиг с этой упоротой страной-пусть на себе прочувствуют то что сеяли по всему миру. а другая сторона - этот вирус расселиться по всему миру еще больше. может огородить их и пусть эти пауки в банке себя сами жрут...