Политикаkyiv.depo.uaAug 30

Кличко запросив міністра культури і голову поліції Києва на сесію Київради

nk_hauz/-pu64hV7g.jpeg

Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та Начальника Головного управління Національної поліції у Києві Івана Вигівського запросили на сесію Київської міської ради

Пленарне засідання II сесії Київської міської ради ІХ скликання відбудеться у вівторок, 31 серпня. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Київради.

Листи від імені Київського міського голови Віталія Кличка були направлені до Міністерства культури та інформаційної політики України і Головного управління Національної поліції у м. Києві.

Керівників органів державної влади запрошено відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та у зв'язку із численними зверненнями депутатів Київської міської ради.

Міністра Олександра Ткаченка запросили, аби заслухати інформацію про діяльність у сфері охорони культурної спадщини у Києві.

Голову поліції Києва Івана Вигівського – з метою заслуховування інформації про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадської безпеки та порядку та результати діяльності на території міста Києва.

Зазначимо, що між мером Києва і головою КМДА Віталієм Кличком та очільником МКІП Олександром Ткаченком часто виникають суперечки щодо збереження історичної спадщини столиці. У Києві останнім часом почастішали випадки знесення історичних будівель і обидва представники влади перекладають відповідпальність за руйнування історичних пам'яток. Як приклад можна згадати боротьбу мід владою Києва та МКІП за Гостиний двір, знищення будівлі "Квіти України", чи знесення будівлі колишнього військового сухарного заводу на вулиці Протасів Яр, 3.

Нагадаємо, 9 серпня забудовник почав розбирати столітню садибу попри протести місцевих мешканців. О 5 ранку 20 серпня у центрі Києва, на вул. Обсерваторній 6, знесли 120-річну садибу Барбана.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко обурився звесенням садиби Барбана. ВІн заявив, що йому соромно за столичну владу, яка не може "стримати оскаженілих забудовників".

Довідка. Садиба Барбана – історична будівля, побудована в 1900-1905 роках.  У 2015 році Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень пропонував внести цей будинок до Переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини.

В обґрунтуванні зазначали: "Рідкісний взірець 1-поверхового садибного будинку. Прикрашений вишуканим неокласичним декором — русти, лиштви, складний карниз. Цінна пам'ятка культурного надбання міста Києва". Станом на 2021 рік охоронного статусу садиба не має.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!