Клімкін і Пранцкетіс обговорили активний українсько-литовський міжпарламентський діалог і міжнародну підтримку України

11.01.2019 15:07 ua.interfax.com.ua
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся зі спікером сейму Литовської Республіки Вікторасом Пранцкетісом. Під час зустрічі обговорювалися питання двостороннього співробітництва та комплекс питань міжнародного порядку денного, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"10 січня 2019 в ході робочого візиту в Литву міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч зі спікером сейму Литовської Республіки Вікторасом Пранцкетісом, під час якої було обговорено двосторонню взаємодію і комплекс питань міжнародного порядку денного", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті МЗС України в четвер увечері.

Сторони обговорили необхідність продовження санкцій тиску на Росію.

"Основний наголос було зроблено на необхідності продовження міжнародним співтовариством підтримки України в її протидії триваючій збройній агресії, а також важливість збереження протягом 2019 активного українського-литовського міжпарламентського діалогу як у дво-, так і багатосторонньому форматах співпраці," - зазначається в повідомленні.

Міністр закордонних справ України і спікер сейму окремо обговорили питання можливого встановлення в Вільнюсі пам'ятника жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років.

Комментарии

Добавить комментарий