Коломойського і Порошенка включать до реєстру олігархів України
Политикаnewformat.info05 июня 2021

Коломойського і Порошенка включать до реєстру олігархів України

Український бізнесмен Ігор Коломойський і колишній президент країни Петро Порошенко підпадають під критерії, за якими можуть бути включені до реєстру олігархів після затвердження законопроекту про деолігархізації.

Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська.

«У законі зазначено, що, якщо твій бізнес-партнер є чиновником, наприклад народним депутатом, ти маєш вплив на політичне життя. Партнери пана Коломойського офіційні у Верховній раді є і не один. Тому пан Коломойський точно потрапляє [до реєстру олігархів]», — сказав Малюська в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна».

За словами міністра, партія «Європейська солідарність» теж усвідомлює, що їх лідер [Петро Порошенко] теж автоматично потрапляє в реєстр, тому що відповідає всім критеріям».

Малюська пояснив, що законопроект президента готувався не під окремої людини, а під олігархічну систему.

«Наслідки [закону] прості. Їх озвучив президент [України Володимир Зеленський]: якщо ви не хочете потрапити в реєстр, позбудьтеся від впливу на політичне життя. Будь ласка, залишайтеся зі своїми активами, не підходьте до політики», — уклав він.

2 червня Зеленський вніс в Раду «Проект закону про запобігання загроз національній безпеці, пов’язаних з надмірним впливом осіб, які мають значний економічний або політичний вага в суспільному житті (олігархів)». Згідно з ним, такий статус отримають представники великого бізнесу, які створюють монополії, контролюють ЗМІ і впливають на чиновників. Документ має обмежений термін дії — 10 років. На його основі будуть розроблені «антимонопольні закони, закон про лобізм і інші нормативно-правові акти, які переформатують економічні та суспільні відносини в країні», повідомив президентський офіс.

Раніше Рада національної безпеки і оборони визначив перелік з 13 чоловік, яких передбачається віднести до олігархів, однак представники РНБО не назвали їхні прізвища. Зеленський також заявив, що якщо хтось спробує домовитися з депутатами Ради за законом про олігархів, то він винесе це питання на всеукраїнський референдум.

2 комментария

Написать комментарий
 • св
  05 июня 2021
  он точно олигарх. это всегда была его мечта
  Ответить
 • СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ
  05 июня 2021
  Деолигархизация - это раскулачивание? А погромы будут?
  Ответить
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Не получится. Венгры живут на так называемой "украине" с 9 века. "898 В год 6406. Шли угры мимо Киева горою, которая прозывается теперь Угорской, пришли к Днепру и стали вежами: ходили они так же, как теперь половцы. И, придя с востока, устремились через великие горы, которые прозвались Угорскими горами, и стали воевать с жившими там волохами и славянами. Сидели ведь тут прежде славяне, а затем Славянскую землю захватили волохи. А после угры прогнали волохов, унаследовали ту землю и поселились со славянами, покорив их себе; и с тех пор прозвалась земля Угорской. " А правил в Киеве с 882 года русский князь Олег. Значит надо, русских сначала коренным народом признавать. И в Крыму русские были раньше татар. Вот хохлоту - дикое племя, пришедшее на славянские земли из очень средней Азии, должно покинуть эту территорию. Тогда все придет в порядок.
Елена
У природы нет плохой погоды, каждая природа благодать, ну а козлоослик, козлоослик,он то он на Мальте просто плять,хе
Весёлый Роджер
Ну шо Шмуля - тварина брехливая, НИМА дождей? Как там с вакциной от панов и покращеннями писли майдана? Также как с потопами? Скачи выше пердун свинорылый!
Весёлый Роджер
«Елена -23 апреля 2019 - Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,....А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, ..» «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …»
Весёлый Роджер
Мудак ты Шмуля и есть МУДАК!
Гость
Самый "живой" комментатор. Запас слов потрясающий. Всего три.
Картина маслом
Так что независимость Белорусси держится на личности Лукашенко. Не станет его - продадут оппозиционеры Беларуссию за недорого. И у народа разрешения спрашивать не будут.