Комітет Ради може розглянути законопроєкт про олігархів наступного тижня
Политикаwww.ukrinform.ua8 дней назад

Комітет Ради може розглянути законопроєкт про олігархів наступного тижня

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки може розглянути президентський законопроєкт про олігархів наступного тижня.

Про це повідомив перший заступник голови парламентської фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко в ефірі ток-шоу “Зворотний відлік” на UA:Першому, передає Укрінформ.

“Ми чекаємо рішення Комітету з питань національної безпеки та оборони, який відбудеться на наступному тижні, щодо цього законопроєкту (№ 5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"- ред.), - сказав Корнієнко.

Він також висловив припущення, що до кінця п’ятої сесії відповідний документ буде ухвалено в першому читанні.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський 2 червня 2021 року подав на розгляд Верховної Ради законопроєкт № 5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Положення документа, зокрема, передбачають встановлення ознак, за якими особа може бути віднесена до олігархів. Крім цього, законопроєктом передбачається створення Реєстру олігархів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А что Шмуля у меня неверно? Кроме твоего вечно Тупого щирого обсерания и пустых охов да ахов, ты по сути ни на что ответить не способен! Так? Конечно так, брехливый, трусливый мудак! У тебя, как у запизденца, всегда и во всём москали виноваты.
Катюха-матюха
Ленка-известная брехушка.
Елена
То опечатка,не так набрала никаких ариев там нет.
Егорка
Какие вам компенсации уроды ? Вести себя научитесь на международной арене ... Дома людей осчастливьте, олухи...
Луна-2
Причем здесь арии и вакцина?О Россиянах отвечу так - боятся цифры..Поняла меня? Не вакцины самой а цифровизированного чипа, вставленного в вакцину.Ведь этим пугали людей. Но как выяснилось в российскую вакцину чип не добавляли
Елена
А го русские ари наличии вакцины в России не хотят вакцинироваться?темнота, средневековье, тоже не профессора,вот так,
Елена
Так я это и говорю,помер, какое нахрен сознание