Политикаfakty.com.ua20 мая

Комітет Ради підтримав законопроект про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва

nk_hauz/-ma5fmgaiaa_9w-hi8vf.jpg

Комітет Верховної Ради з правової політики підтримав законопроект, який передбачає ліквідацію Окружного адміністративного суду Києва.

За включення законопроекту №5369 Про ліквідацію Окружного адмінсуду та утворення Київського міського окружного адміністративного суду в порядок денний сесії Ради проголосували 10 членів комітету. Проти було лише троє.

Тепер документ повинні розглянути народні депутати.

Ліквідація ОАСК

У квітні цього року президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва.

Тоді таку необхідність пояснили тим, що суд втратив довіру, адже неодноразово був фігурантом скандалів і ухвалював сумнівні рішення.

Зокрема, саме Окружний адмінсуд Києва скасував рішення КМДА про перейменування проспекту Бандери у столиці, а також новий український правопис.

Замість ліквідованого ОАСК пропонують створити Київський міський окружний адміністративний суд з місцезнаходженням у Києві.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи