Комітет Ради пропонує позбавити депутатських виплат 78 «прогульників»
Политикаwww.ukrinform.ua8 дней назад

Комітет Ради пропонує позбавити депутатських виплат 78 «прогульників»

Комітет Верховної Ради з питань регламенту звертається до голови парламенту Дмитра Разумкова з пропозицією припинити відшкодування витрат, які пов’язані з виконання депутатських повноважень за травень цього року, 78 народним депутатам.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив голова підкомітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Павло Фролов (фракція «Слуга народу»).

«Регламентний комітет ВР звернувся до спікера щодо невиплат «депутатських» (45 тис. грн) за травень цього року 78 нардепам», – написав Фролов.

Так, за його даними, пропонується позбавити виплат 27 депутатів із фракції «Опозиційна платформа – за життя», 18 - від «Слуги народу», вісім - від «Батьківщини», вісім - з депутатської групи «За майбутнє» у ВР, сім - з депгрупи «Довіра», шість позафракційних, троє з фракції «Європейська солідарность», а також одному депутату від «Голосу».

Згідно з цими даними, економія бюджетних коштів у зв’язку із невиплатою «депутатських» коштів за травень становитиме 3,5 млн гривень.

Регламентний комітет ВР також запропонував «реабілітувати» двох депутатів від «Слуги народу», які були відсутні у травні через поважні причини.

«Перелік «прогульників» – не остаточний. У разі надходження відомостей про поважні причини (лікарняний/відрядження/відпустка/суд..) неучасті депутатів у голосуваннях на пленарці або у засіданнях Комітетів виплати будуть поновлені», – додав Фролов.

Він зауважив, що у разі пропуску понад 30% голосувань або неучасті у засіданні Комітету народний депутат позбавляється зарплати за відповідний день. Якщо в цілому за місяць відсоток голосувань менше 70 або кількість пропусків засідань Комітету – понад 50%, депутат втрачає «депутатські» виплати.

Як повідомляв Укрінформ, усього в травні цього року відбулося шість пленарних засідань Верховної Ради, під час яких було проведено 266 голосувань.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Это да, но блин корректоры у нас вообще не работают что ли?..ни одно нормальное издание без них не обходится...
Хохлам хода нет
Да, это не Рио-де-Жанеро! Везёт тем хохлам у кого бабушка в Канаде... Кто продал Украины последнюю рубашку и купил билет на пороход.
Игбун Хохлов
Перепечатка с америкосовских СМИ. Даже не потрудились Фаренгейта в Цельсия перевести. 97 - 36,1 115 - 46,1 134 - 56,7
Старый хрен
Перевод дубовый, например, этот абзац абсолютно непонятный: "Исследование правительству США предположило , что коронавирус , возможно, уже циркулировал среди людей один месяц раньше , чем это было официально подтверждено, и французские ученые также представили научные доказательства того, что дела в стране были вызваны коренным штаммом вирус преобладающего периода до 2020 года китайских ученых настоятельно призвало такие доказательства не должны оставаться незамеченными и должны служить доказательством того, что расследования по отслеживанию вирусов на следующем этапе должны быть сосредоточены на странах, которые сообщили о случаях раньше, чем они были идентифицированы ранее, особенно в США."
Игбун Хохлов
Как будто я писал)
е
Елена, статья для тебя как специально..читай-перечитывай...
е
бред какой-то: "..Это произошло из-за того, что энергетические компании в Золотом штате и Техасе предупредили, что из-за жары электростанции будут отключены больше, чем обычно..".. жара у них произошла из-за того что электростанции будут отключены от жары.... Елена - и это твои высокоумные американцы...