Комітет Ради розблокував розгляд законопроєкту Разумкова щодо скандального рішення КСУ
Политикаnv.ua10 ноября 2020

Комітет Ради розблокував розгляд законопроєкту Разумкова щодо скандального рішення КСУ

Антикорупційний комітет Верховної Ради розблокував розгляд законопроєкту про відновлення антикорупційного законодавства. Про це написав у Facebook нардеп від Голосу Ярослав Юрчишин.

Раніше його колега від Слуги народу Олександр Дубінський заблокував екстрений розгляд законопроєкту голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, подавши альтернативний законопроєкт. Антикорупційний комітет його відхилив.

За словами Юрчишина, Дубінський своїм законопроєктом пропонував створити «касту недоторканних» - вивести суддів з-під дії закону про запобігання корупції.

«Після відхилення законопроєкту є можливість розглядати 4304 (Разумкова) в залі. При цьому, незважаючи на певні некоректні формулювання, комітет пропонує доопрацювати ініціативу спікера із застосуванням статті 116 Регламенту. Це дозволить переписати низку формулювань, зокрема замінити термін «відновлення статей» на «викласти статті в новій редакції», - додав Юрчишин.

Нагадаємо, 3 листопада профільний комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт голови парламенту Дмитра Разумкова щодо відновлення електронного декларування у старому вигляді (№ 4304).

Законопроєкт Разумкова визнали як найбільш компромісний, а ініційований президентом Володимиром Зеленським законопроєкт відхилили як неконституційний.

2 листопада група народних депутатів на чолі з Дмитром Разумковим зареєструвала законопроєкт про відновлення дії окремих положень антикорупційного законодавства та Кримінального кодексу, які скасував Конституційний суд України.

27 жовтня Конституційний суд скасував ст. 366-1 КК України про кримінальну відповідальність за внесення недостовірних даних до декларацій, а також визнав неконституційними повноваження НАЗК із контролю і перевірки декларацій, цілодобовий доступ до реєстру декларацій і моніторинг способу життя.

Скандальне рішення КСУ ухвалив за поданням 47 народних депутатів від партії Опозиційна платформа - За життя і депутатської групи За майбутнє.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
На западе украины -католики .Потому и правят бал с помощью религии
е
Религия не сильно важна, но зато там лучше всех знают как жить на Украине, кого избирать и какие законы принимать
Луна-2
Вот из Канады и рулят- Канада не православная страна.Там у них католичество..
е
Так самые патриоты и так подальше от России... Например в канадщине
Луна-2
Есть ...Но укро-патриоты будут ассоциировать её с красной звездой из Кремля...У этих упоротых обезьян слишком развита ненависть к России. Поэтому, все что кажется нам нормальным, для них это вызывает шок.вот и придают главной ёлке страны такой уродливый вид.Лишь бы подальше от России.
е
Елена, ты конечно будешь комментировать столь великие достижения Украины по руководством твоих героев... Ждемс
е
Кроме тебя, сидишь тут безработная и злобно шипишь на всех кто зарабатывает своим трудом