Политикаfinbalance.com.uaOct 17

КОМІТЕТ ВР З НАЦБЕЗПЕКИ СХВАЛИВ НА ПЕРШЕ ЧИТАННЯ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО РЕФОРМУ СБУ

nk_hauz/-mjppinjf1zmloni7w_c.jpg

16 жовтня парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді включити до порядку денного четвертої сесії і прийняти за основу з урахуванням правок доопрацьований комітетом законопроект №3196 “Про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України”.

Нардеп з фракції “Слуга народу”, голова постійної делегації у парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв заявив, що “після прийняття закону буде раз та назавжди ліквідовано департамент "К" та прибирано в СБУ невластиву спецслужбі функцію боротьби з корупцією — головну годівницю корумпованих чиновників служби та важіль тиску на бізнес” (цитата).

“Реформування СБУ – давно перезріле питання. Кошмарення бізнесу, незаконне прослуховування, кришування нелегального бізнесу – це неповний перелік «досягнень» служби. Служби, яка має виконувати надважливе завдання – забезпечувати внутрішню безпеку держави. Саме такою, ефективною та некорумпованою, її бачать і наші союзники – країни НАТО. Саме на реформі СБУ, як одній з ключових на шляху України до НАТО, вони наголошують на кожній зустрічі та при кожній нагоді”, - додав Є. Чернєв.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Згинуть наші вороги, як роса на сонці.... Від злості!
Каменяр
А ти де мешкаєш, не в Європі? Чи ти ІР- адресу німецьку привласнив, "повернув", як прийнято в кремлівськіх лакеїв?
Елена
Он такой же барыга бизнесмен как и все другие, только с уклоном в сторону востока,предложи ему выгодные контракты со стороны Запада,вектор Виктора Владимировича резко поменяется на противоположный, ничего личного, только интересы бизнеса.Роджнер мудило.
Елена
Я первопричину показываю
Каменяр
Для довідки - на сайті "Миротворець" Савенкова Фаина Владимировна записана як жертва психологического насилия и российско-террористической пропаганды. Хтось проти?
Кот
Как смачно плюнула Россия в НАТО,прекратив действие своей миссии в Брюсселе!!! Нарвались эуропейцы и поделом!!!
Луна-2
Парадокс -где бы не проходили американцы, и как бы сильно не укрепляли чужие армии -Эти армии всегда блекли перед Российской армией- Вот уже 13 лет как в Грузии Мишико Галстук -жевал, самые знаменитые кадры тогда были .А американцы -до сих пор не могут понять что лучше укреплять свою армию, чем изменять- усиливать оборону чужой армии А так что ж если грузинам выдать оружие- старье, не используемое в своей армии . ТАКЖЕ КАК И УКРАИНЦАМ, И ВООРУЖИТЬ -тех негодным , устарелым оружием- это только бизнес, и ничего лишнего