КОМІТЕТ ВР З НАЦБЕЗПЕКИ СХВАЛИВ НА ПЕРШЕ ЧИТАННЯ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО РЕФОРМУ СБУ
Политикаfinbalance.com.ua17 октября 2020

КОМІТЕТ ВР З НАЦБЕЗПЕКИ СХВАЛИВ НА ПЕРШЕ ЧИТАННЯ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО РЕФОРМУ СБУ

16 жовтня парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді включити до порядку денного четвертої сесії і прийняти за основу з урахуванням правок доопрацьований комітетом законопроект №3196 “Про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України”.

Нардеп з фракції “Слуга народу”, голова постійної делегації у парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв заявив, що “після прийняття закону буде раз та назавжди ліквідовано департамент "К" та прибирано в СБУ невластиву спецслужбі функцію боротьби з корупцією — головну годівницю корумпованих чиновників служби та важіль тиску на бізнес” (цитата).

“Реформування СБУ – давно перезріле питання. Кошмарення бізнесу, незаконне прослуховування, кришування нелегального бізнесу – це неповний перелік «досягнень» служби. Служби, яка має виконувати надважливе завдання – забезпечувати внутрішню безпеку держави. Саме такою, ефективною та некорумпованою, її бачать і наші союзники – країни НАТО. Саме на реформі СБУ, як одній з ключових на шляху України до НАТО, вони наголошують на кожній зустрічі та при кожній нагоді”, - додав Є. Чернєв.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Мелконян Ваган
Как и все что пишут специалисты от алиева этот фейк надо рассматривать как иформацирцонный мусор
дед
киев со слугами отделить от Украины . и страна оживет без правящих дебилов
дед
а таблетки от здвижения мозга принимать не пробивала
дед
главное чтоб хотелка до 35 года не отвалилась
Макс
А что сейчас творится в мире?!!! Такое впечатление, что ООН нет !!!! Она не выполняет свои прямые обязательства!!! Да разве только ООН!!!! Все Международные организации растеряли свой авторитет!!!!! Одни войны и нет на них никакой управы!!! Что тут скажешь – миром правят из тени!!!!!!!!!!!
е
И куда они интересно деваются?)).. Реальность такова, что властям на них плевать и люди вынуждены возвращаться в зону боевых действий или выезжать из страны навсегда, т.к. тут их уже абсолютно ничего не держит..
е
Зрада зрадная.. Фсе срочнов Стокгольмский арбитраж и судиться осудить вся)))
Авторские статьи