Политикаsud.ua6 окт.

Конкурс на зайняття адмінпосад у САП: відбулась зустріч членів комісії

nk_hauz/-mixkbkzydjx_amzt-vh.jpg

«Нам важливо всіляко сприяти конкурсній комісії у виконанні їхньої важливої місії - обрати для країни дійсно сильного і незалежного керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури», — підкреслила Генпрокурор Ірина Венедіктова.

У понеділок, 5 жовтня, в Офісі Генерального прокурора пройшла вітальна зустріч членів комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП за участі Генерального прокурора Ірини Венедіктової, заступника керівника Офісу Президента України Олега Татарова, народних депутатів України, представників антикорупційних органів - НАБУ, НАЗК, Вищого антикорупційного суду та САП, передає офіційний сайт ОГП.

До участі у зустрічі також долучилися міжнародні партнери: Сара Ланженкамп – директор відділу з правоохоронних питань Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Манфредас Лімантас – координатор сектору Верховенства права та боротьби з корупцією Представництва Європейського Союзу в Україні, Ека Ткешелашвілі – голова Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу.

Ірина Венедіктова привітала усіх з початком конкурсного процесу на зайняття адміністративних посад у САП.

«Для нас дуже важливо розпочати цей конкурс вчасно і з дотриманням процедури, що відповідає не лише нормі, але й духу права. З точки зору організаційно-технічної підтримки Офіс Генерального прокурора зробить усе належне, без жодного втручання в процес і впливу на членів комісії. Нам важливо всіляко сприяти конкурсній комісії у виконанні їхньої важливої місії - обрати для країни дійсно сильного і незалежного керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Я сподіваюсь, що їхня робота буде конструктивною та синергійною», - підкреслила Генеральний прокурор.

Підтримку членам комісії висловив і Голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський. Він зазначив, що у них - важливе завдання, оскільки до процесу конкурсу буде прикута увага всього українського суспільства.

Представники антикорупційних органів в Україні привітали початок роботи комісії та наголосили, що чекають на обрання професійного керівника САП, адже від цього залежить ефективність їхньої спільної роботи.

Міжнародні партнери запевнили, що готові і надалі надавати усю необхідну допомогу та підтримку у побудові інфраструктури для подолання корупції в Україні, використовуючи увесь свій досвід та практичні знання.

Організація та проведення конкурсу здійснюватиметься конкурсною комісією, до складу якої входять чотири особи, визначені Радою прокурорів України: Роман Куйбіда, Нона Цоцоріа, Драго Кос, Томас А. Фаєрстон, а також сім осіб, визначених Верховною Радою України: Олена Бусол, Андрій Гуджал, Катерина Коваль, В’ячеслав Навроцький, Богдан Романюк, Євген Соболь, Олексій Дрозд.

Члени комісії висловили вдячність за високу довіру та запевнили, що усі учасники конкурсу можуть розраховувати на їхню неупередженість та об’єктивність. Конкурсна комісія найближчим часом визначиться із датою та часом свого першого засідання.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .