Политикаnv.uaDec 25

Кононенко зустрічався у Відні з колишнім міністром Януковича - журналіст

Народного депутата від БПП Ігоря Кононенка помітили в ресторані у Відні в компанії колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, повідомила журналіст ТСН Ольга Василевська на своїй сторінці в Facebook. За її словами, зустріч відбувалася в недорогому ресторані Plachutta в самому центрі австрійської столиці. "Поки кожен з нас з завмиранням серця стежив за подіями на Светлодарской дузі, ці двоє бухали і жартували. З виглядом господаря життя, Кононенко скаржився на "журналюг", які якось накинулися на нього в Раді. Свідки цієї зустрічі стверджують, що Кононенко був з невеликим чемоданчиком", - написала Василевська.

Вона зазначила, що намагалася отримати коментарі про зустріч від Кононенко і Злочевського, однак обидва поки не відповіли. Нагадаємо, 13 вересня Печерський райсуд зобов'язав Генпрокуратуру прийняти рішення про припинення розшуку Злочевського Адвокат Злочевського Ярослав Белявський подавав клопотання з вимогою встановити термін 48 годин з моменту проголошення ухвали слідчого судді для прийняття слідчим та/або слідчими слідчої групи у кримінальному провадженні рішення про припинення розшуку. Зокрема він стверджував, що Злочевський оголошений в розшук незаконно і всі процесуальні строки розслідування проти нього закінчилися. Раніше повідомлялося, що суд повторно заарештував свердловини Злочевського. Нагадаємо, екс-міністра Злочевського звинувачували у незаконному збагаченні, зловживанні службовим становищем та заволодінні бюджетними коштами.

💬 Последние комментарии
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.