Политикаzik.ua30 нояб.

Конституційна криза та держбюджет: Чим займатиметься Верховна Рада цього тижня

nk_hauz/-mnnyg6349-yywoq_yim.jpg

Нардепи зараз вивчають проєкт держбюджету, проте цього тижня за нього голосувати не будуть

На цьому тижні Верховна Рада України займеться питанням конституційної кризи, а також лідери парламентських фракцій нададуть пропозиції щодо розв'язання проблеми з ФОПівцями. Про це під час погоджувальної ради фракцій, яку транслював телеканал ZIK, повідомив спікер ВРУ Дмитро Разумков.

Зокрема, спікер парламенту зазначив, що конституційну кризу планується подолати шляхом компромісу на базі двох законопроєктів: президентського і робочої групи. Очікується, що до кінця тижня обговорять фінальний варіант документа.

Також нардепи зараз вивчають проєкт держбюджету, проте цього тижня за нього голосувати не будуть. 

Крім того, до кінця дня всі фракції повинні надати пропозиції щодо розв'язання проблеми з ФОПівцями. У разі задовільного рішення до кінця тижня узгоджений законопроєкт винесуть на розгляд парламенту.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів прийняв рішення про продовження виплат на дітей ФОПам, які змушені обмежити свою роботу через карантин. Як зазначається, якщо в сім'ї підприємця є діти віком до 10 років, держава допомагатиме з їхнім забезпеченням. Передбачається виплата приблизно 2 тис. грн на кожну дитину.