Конституційний Суд у середу заслухає матеріали слідства у справі Тупицького
Политикаwww.ukrinform.ua16 марта 2021

Конституційний Суд у середу заслухає матеріали слідства у справі Тупицького

Конституційний суд у середу 17 березня проведе спеціальне пленарне засідання щодо розгляду матеріалів, на підставі яких було відкрито кримінальне провадження щодо голови КСУ Олександра Тупицького.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу заявив представник президента у Конституційному Суді Федір Веніславський.

«Завтра відбудеться спеціальне пленарне засідання, на якому нададуть матеріали негласних слідчих дій, які підтверджують, що ті самі плівки Тупицького, які були оприлюднені у ЗМІ, відповідають дійсності. Подивимося, яким буде рішення комісії та суддів», - зазначив депутат.

Веніславський переконаний, що в разі необхідності та подання Офісу генпрокурора Президент України Володимир Зеленський продовжить термін відсторонення Тупицького з посади.

Як повідомлялося, наприкінці 2020 року у ЗМІ були оприлюднені так звані плівки Тупицького. На них нинішній голова Конституційного Суду в статусі судді нібито «допомагав у вирішенні корпоративного конфлікту одній із зацікавлених сторін».

З цього приводу розпочато кримінальне провадження.

29 грудня 2020 року Президент України Володимир Зеленський своїм указом відсторонив на два місяці Олександра Тупицького. 26 лютого 2021 року відсторонення продовжено на місяць.

Згідно із законом про Конституційний суд, суддю КС може бути звільнено, зокрема, за вчинення ним істотного дисциплінарного проступку, грубе чи систематичне нехтування своїми обов’язками, що є несумісним зі статусом судді Конституційного Суду або виявило його невідповідність займаній посаді. Питання про звільнення судді з посади за такою підставою суд розглядає на спеціальному пленарному засіданні за наявності висновку постійної комісії з питань регламенту та етики суду.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!