Политикаsud.uaJul 1

Конституційність закону про Нацполіцію та КУпАП: що розгляне КСУ

nk_hauz/-mdwc9nkdz5cvynwb47p.jpg

Відбулися пленарні засідання Другого сенату та засідання Першої колегії суддів Першого сенату КСУ.

У середу, 30 червня, Другий сенат Конституційного Суду України на пленарних засіданнях продовжив розгляд справ за конституційною скаргою Бівалькевича Богдана В’ячеславовича щодо відповідності Конституції України положень пункту 8 розділу ХІ  «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію», а також за конституційними скаргами Кременчуцького Анатолія Михайловича та Павлика Владислава Володимировича щодо відповідності Конституції України положень частини десятої статті 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це повідомляє пресслужба КСУ.

Другий сенат продовжить розгляд цих справ на одному з наступних пленарних засідань.

Крім цього, відбулися засідання Першої колегії суддів Першого сенату Суду, за результатами яких постановлено ухвали (остаточні) колегії суддів про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційною скаргою Чічака Андрія Андрійовича щодо відповідності Конституції України окремого положення статті 485 Митного кодексу України та конституційною скаргою Ковальова Романа Юрійовича щодо відповідності Конституції України положень частини другої статті 45 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пункту 13 частини першої статті 5 Закону України «Про судовий збір».

Також ми повідомляли, що КСУ продовжить розгляд справи щодо конституційності статті 485 Митного кодексу.

💬 Последние комментарии
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту
Думка
Кремлівська пропаганда ще не таке розкаже
Каменяр
Цікава думка. Зайві дати затуманюють зміст. Історія, розвиток держави, розвиток суспільства відбувається в послідовності, зміні пріоритетів, подій, епох. Ми не знаємо коли точно залізний вік змінив мідний вік. І це ніяким чином не впливає наше відношення до цих епох, не заважає розглядати подальший розвиток історії ....
Коля
С головой не все точно!!!! Убогая дура!!!
тость
все революции мутили активисты-евреи. разделяй и властвуй - основа бизнеса-власти.
Сэдий Пэдро
Наша компания пропонуэ знижку на видпочинок та оздоровлення 90% для украйинцив !!!