Политикаwww.eurointegration.com.uaSep 27

Консультативна місія ЄС відкрила представництво в Маріуполі

nk_hauz/-mifmsqvbxymirv2ehaq.jpg

У Маріуполі відкрили Регіональне представництво Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС).

Про це "Європейській правді" повідомили у пресслужбі місії.

Це вже четвертий за рахунком регіональний підрозділ, який відкриває місія з моменту свого заснування у 2014 році. Три інші представництва КМЄС працюють в Одесі (з 2018 року), Львові та Харкові (з 2016 року), а Головний офіс розташований у Києві.

Регіональний підрозділ КМЄС надаватиме всебічну підтримку державним органам Донецької області для сприяння успішному реформуванню сектору цивільної безпеки.

У Регіональному представництві КМЄС у Маріуполі працюють 20 експертів із 10 країн (Бельгія, Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Нідерланди, Румунія та Україна).

Експерти з ЄС допомагатимуть місцевим партнерам КМЄС розбудовувати інституційну спроможність. Для цього експерти проводитимуть стратегічні консультації, братимуть участь у розробленні стратегій, проводитимуть тренінги та надаватимуть технічну підтримку (зокрема, є можливим і надання обладнання).

"Рішення держав-членів ЄС щодо розширення нашої діяльності у південно-східному регіоні України зумовлене твердим наміром Євросоюзу продемонструвати свою підтримку і готовність сприяти розвитку спроможностей на регіональному рівні на всій території країни. Україна має можливість продовжувати розвивати свою правоохоронну систему на місцях. Тож КМЄС готова сприяти сталому розвитку регіону, надаючи своїм партнерам рекомендації стратегічного характеру і ресурсну підтримку", - сказав голова КМЄС Антті Хартікайнен на церемонії відкриття офісу.

💬 Последние комментарии
ера
Пухом Земля...и..Вечная Память ...
Гость
Не волнуйся, Россия все сможет, потому что там уровень экономики и не то, что в Украине.
Старый
"температура применяемой кофе" - что за бред?
е
Слышь ты прокладка американская, вали на хер в свою Америку и не мешай жить здесь тем кому эта страна дорога.... Так достаточно уважительно или надо побольше матов, чтоб до такого недоумка как ты дошло???
Елена
Не нравится жить здесь, можешь езжать куда угодно и не ныть постоянно,то ему не нравится то это.никто не держит.
е
нет не все, но возможностей у них НАМНОГО больше и финансовых и в выборе...а то что такой ДУРЕ как ты это не доходит, так это твои проблемы, так ведь недоумок?? А про отъезд людей из Украине тебе напомнить, а тупенькая? объемы сравни если мозгов хватит...
е
Т.е. сокращение субсидий нуждающимся, которые им положены по ЗАКОНУ это такая социальность? И лишение людей источника дохода при поднятии тарифов и цен на все это такая офигительная забота??? Ну тогда желаю тебе ощутить эту заботу на себе многократно!...
Авторские статьи