Политикаwww.ukrinform.ua1 сент.

Корнієнко назвав ключове питання, яке депутати розглянуть на наступній сесії

nk_hauz/_AAKpa47g.jpeg

Народні депутати під час шостої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання спробують ухвалити законопроєкт, необхідний для впровадження пенсійної реформи в Україні.

Як передає Укрінформ, про це голова партії “Слуга народу”, перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко сказав в інтерв’ю виданню “Новое время”.

“Якщо говорити про нові реформи, які ми ще не обговорювали серйозно, то на цій сесії ключова увага буде приділена пенсійній реформі. Тому що це питання вже нагальне, воно вже назріло, перезріло. Спробуємо прийняти цей законопроєкт”, - зауважив Корнієнко.

За його словами, проєкт закону стосуватиметься накопичувальної системи. “Для того, щоб було взагалі з пенсією наше покоління і ті, що йдуть за нами, треба вводити накопичувальну систему. Як її вводити, які нюанси, через державні фонди чи через недержавні фонди, — це вже далі предмет дискусій. Але цим точно потрібно займатися”, - додав перший заступник голови фракції “СН”.

Також він повідомив, що упродовж шостої сесії народні депутати будуть працювати над проєктом Державного бюджету України на 2022 рік, продовжать розгляд, зокрема “антиолігархічного”, банківського пакетів законопроєктів, документів, необхідних для співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Корнієнко також наголосив на необхідності ухвалення під час шостої парламентської сесії останнього проєкту закону для земельної реформи - №3502 “Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві”. Однак він висловив побоювання, що опозиційні фракції почнуть вносити велику кількість правок до документа, цим самим блокуючи його ухвалення.

Як повідомлялося, шоста сесія Ради дев’ятого скликання розпочнеться 7 вересня 2021 року і завершиться 21 січня 2022 року.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ны сбрЭхал, точно накаркал, щиропархатый пропа_Хандон Шмуля Сруля – Е ПОКРАЩЕННЯ!!! Слугам эуропеидного Народа - Сала!!! Щоб у них рожа продажная, писли на солнце сверкала! Вот вона сила майдана гыдности! Не зря мудаки с_какали, та весь центр Куева кукуева засрали! Возрадуйся, эуропеидный xoxoл, тоби снова мордой эбнули об стол!!! «"ДО ЧОГО МИ ДІЙШЛИ?": ЕКСПЕРТ ЗАЯВИВ, ЩО УКРАЇНА ЗІТКНУЛАСЯ З ДЕФІЦИТОМ САЛА!!! …у жовтні 2021 року у порівнянні з жовтнем 2020 року найбільше подорожчали: соняшникова олія (на 57,4%) цукор (на 48,3%), та природний газ (на 47,2%).» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
Весёлый Роджер
Вот так, Шмуля Тупой свинорыл, взял и сдал весь ваш майдан с потрохами!!! Значит цэ не украинцы него зробили, а пиндосы вас продажных за дешёвые печеньки (кстати, даже без упаковки) и АБСОЛЮТНО ПУСТЫЕ!!! обещалки покупили! Ну що Шмуля Сруля, попался щиропархатый маразматик МУДАК!
Весёлый Роджер
Пшёл на фуй Шмуля МУДАК, провокатор ты продажный, холуй нацисткий! Читать сначала научись - я уже ответил тебе, а вот ты мне НЕТ!!! ТВАРЬ БРЕХЛИВАЯ!!! Ны чую, трусливый диду Шмуля, твоих ответов – ни ОДНОГО: Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Солженицин, где он обзывал белорусов холуями? Или цэ Кравчук придумал? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил ФРОНТОВЫЕ!!! гаубицы 152 мм с 25 кг снарядами, под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4 Ну давай отвечай!!!
Весёлый Роджер
ЧИТАЧИ!!! Не переходите здесь по ссылкам - insurance - цэ страхование!
Луна -2
Которых мы не выбирали ...
Людмила
У моего мужа после травмы частые головные боли на перемену погоды. Доктор приписал "Антифронт". Также читала на https://save24.me/insurance , пить, и как можно больше! Но только чистую воду, натуральные морсы, соки и травяные чаи. От кофе, крепкого чая и тем более от энергетиков лучше держаться подальше. Ну и, конечно, исключить из вашей жизни алкоголь.
Елена
Небось на Болотной ты там и кричал давай отмену высоких налогов и нагрузок на предпринимателей,да?шо там за Мишу и Борю, говори.