Политикаregionews.ua4 окт.

Корнієнко не виключає, що претендуватиме на посаду першого віце-спікера

nk_hauz/6hXttHvnR.jpeg

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко не виключає, що претендуватиме на посаду першого віце-спікера Верховної Ради

Як передає RegioNews, про це він заявив під час брифінгу.

Він вважає найкращим претендентом на посаду спікера Руслана Стефанчука. Говорячи про власний перехід на керівну посаду у парламенті, Олександр Корнієнко зазначив, що є командною людиною і "якщо мені запропонують серйозні рівні відповідальності, то я буду розглядати таку можливість".

Корнієкно додав, що в разі переходу на посаду першого віце-спікера "доведеться перебудовувати партійну роботу".

Він додав, що наразі зібрано 190 підписів за відставку спікера Дмитра Разумкова. Депутат не виключив, що голосування за відставку спікера може відбутися вже на цьому тижні.

Нагадаємо, що народний депутат з фракції "Слуга народу" Данило Гетьманцев повідомив, що майже всі депутати з монобільшості підтримали питання про звільнення голови ВР Дмитра Разумкова.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...