Политикаwww.eurointegration.com.uaFeb 3

Косово: партії узгодили формування уряду

nk_hauz/-m-90jxfxpjvv3ye8leu.jpg

Дві провідні партії Косова домовилися у неділю про довгоочікувану угоду щодо формування нового коаліційного уряду майже через чотири місяці після проведення дострокових виборів, коли подав у відставку прем'єр Рамуш Харадинай.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

Ліва партія "Vetevendosje" ("Самовизначення", VV) та правоцентристська "Демократична ліга Косова" (LDK) - дві найбільші партії в парламенті країни.

44-річний Альбін Курті з партії VV заявив, що за угодою стане прем'єр-міністром та співпрацюватиме з партією LDK, а також іншими групами.

"Ми домовились обрати новий уряд у парламенті завтра. Ми домовилися про все і розподіляємо обов'язки в рамках нового уряду", - додав він.

Разом коаліційні партії займають 77 зі 120 місць парламенту.

Очікується, що нова коаліція означатиме компроміс шести груп, які представляють боснійців, сербів, турків та інших етнічних меншин.

Згідно з новою угодою, уряд складатиметься з 15 міністерств, а VV та LDK призначатимуть по шість міністрів. Ще три посади будуть заповнювати представники етнічних меншин.

VV контролює 29, а LDK 28 із 120 місць у новому парламенті.

Залишається незрозумілим, скільки з 20 законодавців, які представляють етнічні меншини, приєднаються до коаліції.

Переговори щодо коаліції тривали довгий час, оскільки партії не могли дійти до єдиної думки про те, хто стане новим президентом Косова після закінчення мандату Тачі в 2021 році.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи