Кравчук допустив кадрові зміни в українській делегації ТКГ
Политикаaspi.com.ua5 дней назад

Кравчук допустив кадрові зміни в українській делегації ТКГ

Леонід Кравчук не виключає зміни в українській делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ). Він має намір обговорити ці плани з президентом Володимиром Зеленським.

Подальші кроки оголосять пізніше. Про це стало відомо 31 липня після заяви першого президента.

Кравчук анонсував проведення зустрічі з українською делегацією у понеділок. Учасники ТКГ обговорять подальші кроки. Рішення щодо кадрових змін має залежати не тільки від його думки.

Відповідне звернення до керівництва України дозволить оцінити ситуацію щодо урегулювання основних положень. Сторони повинні визначити позитивні й негативні моменти подальших переговорів. 

Кравчук прийняв пропозицію очолити ТКГ 30 липня. Політик наголосив, що варто приймати рішення, які допоможуть пришвидшити повернення миру на окупованих територіях. Наразі подробиці та плани щодо роботи на посаді він не оголосив. 

Раніше ASPI news повідомляло, що колишній голова МЗС Павло Клімкін назвав умову для припинення вогню. Також Кравчук озвучив головний шлях вирішення конфлікту на Донбасі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Я Шмуля, не нарколог и не психиатр, не врач и не медбрат, а также ты мне не кум и не сват, но сдаётся мне, что ты не в себе, серьёзно, ну всё время цитаты про алкоголь и алкоголиков тут вставляешь, наверное, может быть ты человек со справкой из психушки или наркодиспансера, хотел бы тебя оскорбить или обидеть, но что толку мудаку это писать, по суди сам, от обсеральщика Петра, который здесь, если это не программа какая-то, то ты такой же больной или ещё бильше. Сало не роняй, убийцам твоим, запизденцам отдавай! Ну тем, шо не отдыхают и даже по выходным, грабят и убивают!
за дело
Картинка отпад! Что обьединяет древнеруських воинов и свинину? ))) Что свинина бы ла из свиньи что "древнеруськие воины" были свинособаками, а главное кололи их всех одним копьем!))))
Елена
Бабушка гэть того,с катушек слетела,такая же дура как и Весёлый Роджер,два сапога пара,ха.На президента такое говорить.
Макс
Ну да,забыли у маразматички спросить!!!!!!!!
Макс
Так держать!!!!!!!!!!
Елена
Вот,вот самое место где должен находиться Весёлый Роджер, ха.
куку
молодец! учите английский )