Кравчук назвав «гарною» ідею перенесення зустрічей ТКГ з Мінська
Политикаdonpatriot.news20 сентября 2020

Кравчук назвав «гарною» ідею перенесення зустрічей ТКГ з Мінська

Так він прокоментував відповідну пропозицію канцлера Австрії Себастьяна Курца.

Глава української делегації ТКГ на переговорах з урегулювання конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук розповів про це в інтерв’ю «Стране».  

За його словами, перенесення роботи тристоронньої контактної групи (ТКГ) із Білорусі до Австрії можливе.

«Зараз політична ситуація в Білорусі не сприяє тому, щоб ми працювали на мінському майданчику. Народ піднявся проти Лукашенка, і все свідчить про те, що протести триватимуть. Працювати в таких умовах дуже складно. Очевидно, якщо нічого не зміниться, нам потрібно буде шукати інший майданчик», – підкреслив Кравчук.

При цьому він додав, що вирішувати та сказати остаточно слово має ОБСЄ – як модератор переговорів.

«Тут ідеться про майданчик міжнародного характеру. Відповідно, і рішення ухвалюватимуть на міжнародному рівні», – сказав Кравчук.

Нагадаємо. Переговори з врегулювання конфлікту ведуть у межах ТКГ (Україна – ОБСЄ – Росія) і «Нормандської четвірки» (Україна – Німеччина – Франція – Росія). З липня 2014 саме Мінськ став місцем зустрічей делегацій ТКГ.

У серпні 2020 року в Білорусі пройшли вибори, які перейшли у демонстрації протесту проти фальсифікацій їхніх підсумків.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А ты на вопросы когда нибудь отвечаешь?а почему?
Елена
А где ты живёшь,сказать не хочешь?нет?
Елена
А за Россию ничего сказать не хочешь?нет?
е
Ты о себе хоть раз что-то где-то сказала?? ГДЕ? Побоялась даже озвучить место где заправляешься супердешевым бензином.. все себе ничего людям... Назвала сумму калов отчисляемых тобой в бюджет страны?, может свою зарплату назвала или хотя бы сказала отрасль где работаешь?..НЕТ.. так что не тебе тут что говорить о том что кто-то о себе не говорит ничего..
е
молодцы.. но как тут уже писалось в одной статье, разработать мы можем, а вот массово выпускать нет.. нет мощностей, специализированных центров итд... так что дальше разработки не пойдет, увы... хотя наши нувориши продадут ее с выгодой для себя скорее всего..
е
Твои слова тут уже неоднократно опровергали.. Твоя Америка уже вовсю проигрывает Китаю и России и сама это признает.. Вакцину свою твоя великая создать не может, несмотря на заражение и гибель своих собственных граждан.. великая? ну-ну.. продолжай лизать
е
а по сути статьи и его комментария возразить тебе нечего...
Авторские статьи