Политикаdilo.net.uaJun 21

Кравчук розповів, чого очікувати від візиту Зеленського у Вашингтон

nk_hauz/-mcfnwnrsoarzvi5yvol.jpg

Під час візиту Зеленського у Вашингтон американська адміністрація може ухвалити низку важливих рішень, серед яких приєднання до нормандського формату і кроки для вступу України в НАТО.

Такий прогноз зробив на телеканалі Дом голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

Він вважає, що після зустрічі Зеленського і Байдена «все буде змінюватися» – як стосовно отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО, так і у роботі нормандського формату й щодо ситуації з Мінськими угодами.

«Якщо США приєднаються, вважаю, що це буде дуже великий крок щодо врегулювання процесу. Це означатиме, що і на Мінському майданчику буде більше дипломатії, більше зусиль і більше твердих позицій, ніж зараз», – додав Кравчук, сказавши, що зараз в межах Нормандської четвірки Німеччині та Франції бракує твердості, системності і послідовності в переговорах з Росією, Макрон і Меркель.

А Байден 16 червня під час пресконференції у Женеві підтвердив, що Мінський процес треба розвивати, його потрібно підкріплювати дипломатичними та іншими можливостями.

«Очевидно, за цим стоять якісь конкретні пропозиції, які будуть реалізовані в якихось формах», – сподівається Кравчук.

💬 Последние комментарии
Одесса
Человек живет на своей земле и не тебе, сморчку обдолбанному, указывать куда ему ехать!
е
Слышь ты, блять подзаборная, я работают на эту страну и хочу чтоб она была лучше, а не ложилась как ты под каждого кто пряник по обещает... Так достаточно уважительно или надо побольше матов чтоб ты прочувствовала всемерное уважение???
ку
как сказала Захарова - "Донбасс встал и переехал в Россию" это позор тебе Зеленя - тыж вроде еврей должен понимать как становился Израиль...
СКОРО СВЯТО уКРАИНЫ
ЦЕНЫ РАСТУТ ПОТОМУ ЧТО В уКРАИНЕ СКОРО ДЭНЬ НЭЗАЛЭЖНОСТИ! ПОЭТОМУ И ЗАРПЛАТЫ ЗАДЕРЖИВАЮТ! КСТАТИ, ЭТО ПРОИСХОДИЛО ВСЕ 30 ЛЕТ! СРАНА уКРАИНА! ГЕЙРОИ СРАНИ!
Оззи
Ясный перец - оправдали, Монику Зелински скоро в Оральный кабинет на аудиенцию к своему Биг Боссу ехать.
Отож
В штабе ВМСУ протирают штаны с лампасами 13 адмиралов + 1 сухопутный генерал. Хватило бы по одному на каждый катер и еще на резиновые плавсредства осталось. Теперь они смогут гурьбой кататься на корветах.
СКОРО СВЯТО уКРАИНЫ
Цины ростуть того що скоро дэнь нэзалэжности. Трэба гроши на парад! Тому ж и зарплатню затрымують !!!! СРАНА уКРАИНА! ГЕЙРОИ СРАНИ!