Политикаgazeta.ua12 янв.

Кравчук зробив відверту заяву про корупцію

Влада, як і раніше, продовжує "спати в одному ліжку" з бізнесом. Про це заявив перший президент Леонід Кравчук в інтерв'ю "Фактам" Коментуючи електронні декларації чиновників, він зауважив: "Здивувався, наскільки примітивні їх погляди і бажання. Всі ці колекції годинників, ікон, величезні суми готівки під подушкою. Вони думають не про країну, а про свої кишені". "Коли я років 15 тому був народним депутатом, масштаби політичної корупції були менші, але вже тоді було ясно, з якими великими грошима граються політики. І сьогодні я по прізвищах знаю, хто і скільки заносив грошей партійним бонзам, щоб потрапити на прохідні місця виборчих списків рейтингових політичних сил. Документальних підтверджень цьому у мене, на жаль, немає, а презумпцію невинуватості поки ніхто не відміняв. Тому я навіть Януковича не називаю зрадником і злодієм, поки не буде рішення суду", - сказав він. Поки бізнес не буде відділений від влади, порядку в країні не буде, вважає Кравчук. "На жаль, влада, як і раніше, продовжує спати в одному ліжку з бізнесом. Причому сплять по любові і розлучатися не збираються. Тому у нас і з'являються онищенки та інші люди, які компрометують всю владу і знижують її авторитет", - зауважив перший президент.

У 2016 році не вдалося посадити в тюрму жодного корупціонера. Про це заявив антикорупційний прокурор Назар Холодницький. Причиною назвав небажання суддів слухати справи.

💬 Последние комментарии
Утренний Ургант Усамы бин Ладена
Камрады-талибы, обратите внимание как эта дура Елена (не эта, которая поддельная, а та которая настоящая) старательно вылизывает на все стороны и агрессивно стремится захватить лидерство в талибане прямо как всратый бандеровец Порошенко... Я, конечно, понимаю, что лежит в основе такого поведения. Более того, тоже самое лежит и в основе поведения самой широкой демократической общественности. Но еще Платон предупреждал, что это вступает в противоречие с интересами общества. А опять еврей кибернетик Норберт Винер, который сам себя называл математематиком, это только подтвердит. Демократическая общественность - вот главная угроза стабильности! А ведь люди, на самом деле, стремятся не к переменам, а к стабильности!
Дуит
Кен ю, Блинкен? Судя по монологам - таки кен. Слова не мальчика, но мужа мало кто может делать.
кипчак
Вчера Сергей Михеев потряс присутствовавших на передче у Соловьева кратким, но содержательным и доходчивым выступлением о роли украинцев в мире и как для достижения своей цели их используют США. Лучше не скажешь и не сформулируешь.
кипчак
И не такие воинственные блин с кулебякой пропадли на морозных просторах. Пока целыми ноги унести никому не удлось.
------
АДКБ чтото было но для войны мало.
Елена
А как же я , верная холуйская морда? Меня москалям оставляют ?
О, УКРАИНА! КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ уКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ, И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!