Країни Східного партнерства провели неформальну зустріч з єврокомісаром у Мінську
Политика5.ua29 июня 2015

Країни Східного партнерства провели неформальну зустріч з єврокомісаром у Мінську

У Мінську зустрілись дипломати країн Східного партнерства. Це програма взаємин ЄС із Азербайджаном, Вірменією, Грузією, Білоруссю, Молдовою та Україною. Зустріч у Мінську була неформальною. Говорили про гнучкість, тобто диференційований підхід до кожної із шести країн відповідно до її потреб та пріоритетів. Із державами, що вже підписали угоду про асоціацію, це Україна, Грузія та Молдова, буде один формат взаємин. З рештою - інший. Відносини із Білоруссю у рамках Східного партнерства були найбільш напруженими. Олександра Лукашенка жорстко критикують у Європі. Зараз Білорусь заявляє, що хоче й надалі брати участь у ініціативі, але при цьому Мінськ знову озирається на Москву. "Ми підтвердили наш спільний інтерес продовжувати тісні і розмаїті відносини із кожною з шести країн-партнерів, щоб допомогти їм краще пристосуватися до дедалі більших викликів стабільності та безпеці на їхніх територіях. І, що особливо важливо, - робити вибір, керуючись інтересами власного суверенітету", - заявив єврокомісар з питань розширення Йоганнес Ган.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    29 июня 2015
    Прижимайся Саня спиной к России.Не дай Бог оторвёшься,разорвут Белоруссию на куски,как Украину и будете партизанить,по старой памяти ещё лет 20.Благо,лесов и болот хватает.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ось так! Ось цэ дило - шо во ВСЁМ тай ВСЕГДА Роджер виноват! А не свидомый щирый xoxoл - що дюже на голову туповат! Цэ ж падлюга Роджер, орал у Куеве кукуеве, щоб на майдан не ходили, та ни стрибали, та Беркут не сжигали - ведь же знал падлюга клятый, що справжний, щирый xoxoл поступит прямо наоборот! Знал же - гадина вин москальская! Ватник та стекломойщик! А щирые xoxлы вони ны рабы, ны - ВОНИ пиндосны холуи! Спиваем хлопцы уси гуртом: " ...Ленту за лентой на бой подавай ... С хероем Семенченко швыдчей видступай!"
Свой
Поможет только зачистка этой падлы.
Весёлый Роджер
«Елена - Слава Америке! И Европе слава!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
неШмуля
Удачи тебе...Рада, что смог отдохнуть в Болгарии...
А ГРОШИ ГДЕ
А кто за украину членские взносы платить будет? Или украина надеется что её бесплатно членством радовать будут?
Весёлый Роджер
Да уж "е" - привет, тоби привет! Единственно что могу сказать, ну кроме соболезнований по поводу ОБЩЕГО попадалова, что в тебе не ошибся. Вумный ты мужик и умеющий смотреть вперёд. Блямсы сделали своё дело :-)) Как же ты правильно почуял, шо впереди, с этими пидпиндосными продажными скакунами, тильки свидомая *опа, а совсем не Эуропа! МалАдца! Мой тебе совет, максимально сократи все траты - если ты думаешь, что сейчас - это чёрная полоса у житти пиндоколонии, то НЫ!!! - цэ ыщо БЕЛАЯ! Поверь на слово!
ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ
Инвентаризация. Оружие заменят - выдадут натовского стандарта!