КСУ призначив дату розгляду подання Денісової щодо медреформи
Политикаwww.ukrinform.ua04 февраля 2021

КСУ призначив дату розгляду подання Денісової щодо медреформи

Конституційний Суд розглядатиме 11 лютого питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за поданням уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової щодо деяких моментів медреформи.

Про це йдеться у проєкті порядку денного засідань КСУ, розміщеному на сайті Коституційного Суду.

“11 лютого 2021 року. Засідання Великої палати КСУ: Розгляд питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційним поданням уповноваженого ВРУ з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин п’ятої, шістнадцятої статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, частини шостої статті 4 Закону „Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення“, частини четвертої статті 29 Закону „Про захист населення від інфекційних хвороб“, абзацу другого розділу II Закону „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України“, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 6 січня уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що звернулася до Конституційного Суду з поданням щодо окремих положень законів, що стосуються сфери охорони здоров'я та подолання пандемії COVID-19.

1 лютого в Офісі омбудсмана повідомили, що Конституційний Суд відкрив конституційне провадження у справі за поданням Денісової щодо окремих положень законів, що стосуються сфери охорони здоров'я та подолання пандемії COVID-19.

3 лютого Денісова заявила, що її подання до КСУ щодо медичної реформи стосується моментів, які, за її словами, звужують права громадян.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Если они умрут ради интересов, тогда как будут англосаксы отвечать перед Богом за геноцид? Как? Сказать "прости, мы не знали!"? Кто знает, только известно Богу, а не нам. Но я не оправдываю мерзкие дела западников.
Книга жизни
Так и не умирай. Один очень умный капитан говорил, что смерть стоит того, чтобы жить.
Луна-2
Ах, как не хочется умирать Потому что жить хорошо, а хорошо жить еще лучше.
Елена
Диалектика ,такие слова знаешь,ты только слово прибыль знаешь, смысл жизни у тебя такой.
Елена
Не тащила,а честно зарабатывала, людей не обирала как твои хозяева и ты у них на подсосе сидишь.
Елена
По твоим словам Союз был исчадием ада, почему ты его защищаешь?иди Мишу Горбачева поцелуй в дупу, пока он ещё не в преисподней,беги ,а то опоздаешь, ельциновский памятник наверное весь твоим языком излизан,сто двадцать пять раз,ха.
Елена
То не я писала, пошёл на хр...ен, всё мне приписывать.