Политикаua.news27 окт.

Кулеба і Блінкін проведуть зустріч у Вашингтоні: подробиці

nk_hauz/_XGozMF7g.jpeg

Засідання комісії з питань стратегічного партнерства України та США відбудеться у столиці США. Туди відправиться глава українського МЗС Дмитро Кулеба для зустрічі з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

Про це заявив Дмитро Кулеба під час брифінгу.

«Дата визначена, ми незабаром її анонсуємо спільно з США. Засідання відбудеться у Вашингтоні, відповідно, це буде мій візит до Ентоні Блінкена»

Він розповів, що полетить в Штати не один, з ним також відправляться представники різних міністерств, відомств України.

«Ми націлені на максимальний результат. Завершуємо опрацювання спільної оновленої Хартії стратегічного партнерства, яку нам доручили прийняти президенти Байден і Зеленський саме на цьому засіданні»

Раніше ми писали, що глава МЗС України Дмитро Кулеба припустив, що сусідські відносини України і РФ ще можна відновити. Але для цього Росія повинна визнати, що українці — це окрема нація і їх не цікавить «русский мир».

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Брехня!!! Сэмэн Сэмэнченко тому пример - живёхенький, ну трохи раненый у дупу, а ведь як Шмуля, МУДАК - МУДАКОМ!!! Настоящий справжний рагуль!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - ну задолбали менэ! Один меня в молдаван всё записывает, а другий, сразу у щирого xoxла, ну куды справжнему мокшаньцу податься! Придётся у буряты записаться! Пластырь у менэ е!
Весёлый Роджер
ИГБУНЧИК! Мэнэ гэта Гивнярная падла xoxлом обозвала! Так яж справжний москаль, а xoxoл, то мiй ридный брат з Буковины!
Весёлый Роджер
ОЙ Гивняр, таки ты меня за своего щирого та справжнего xoxла воспринял, що я до москалей убежал, а за неньку и нацистов, детей на Донбассе не убивал? Ну пипец, ну дякую тоби падла! ЭЙ мразь отвечай? А Не по адресу ты орал, тварь!
Весёлый Роджер
ЭЙ таки Гивняр, мудак ты примитивный и продажная 10 грн дешёвка! Зачем ты косишь тут пид щирого xoxла и пишешь через переводчика Гугла, если ты Луськомовный паЛхатый долбоЭб? Що головою об станку эБ! Пиши на Великом Русском, а не на этом австо-ляховом эсператно, що без Кита!
Игбун Хохлов
Чурка, ты башкой об асфальт ебнулась, когда со смэрэки свалилась? То кляти москали вынувати. Зачем в быдлячнике асфальт положили? Войну в Донбассе развязал майдаун дурчинов, а Крым воссоединился с Россией добровольно и с соблюдением всех юридических норм. Имел полное право и этим правом воспользовался. Потому как, нет в Крыму хохлобыдла.
Каменяр
А ти поділись, чому тобі подобається перебувати холуєм у ХУЙЛА ( скорочено ХОХУ. Чому тобі імпонує перебувати кремлівським выэбком? Ну который сейчас ХУЙЛУ "сортиры моет и сраку лижет"?