Политикаrubryka.com19 дек.

Кулеба назвав 10 перемог МЗС у 2021 році

nk_hauz/gAK30do7R.jpeg

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав топ-10 перемог відомства у 2021 році.

Про це він заявив, підбиваючи підсумки 2021 року під час онлайн-брифінгу.

Топ-10 перемог, на думку глави української дипломатії, склали:

  1. Стратегія зовнішньополітичної діяльності, Азійська та Африканська стратегія, Стратегія публічної дипломатії та комунікаційна стратегія МЗС (вперше за 30 років)
  2. Створення Кримської платформи
  3. Візит Президента Зеленського до США і побудова довірливих відносин з новою адміністрацією Джозефа Байдена
  4. Відкриття нових економічних можливостей для українських компаній, експансія українського експорту
  5. Посилення українського війська зусиллями дипломатів
  6. Запуск "Асоційованого тріо" та визнання з боку ЄС
  7. Дипломатія заради миру: деескалація безпекових загроз навесні і мобілізація партнерів на розробку пакету стримування Росії зараз
  8. Евакуація з Сектору Газа та Афганістану близько тисячі людей
  9. Збереження можливості для подорожей українців Європою
  10. Гордість за Україну, яку в МЗС зміцнювали протягом цього року

Головним досягненням року Кулеба назвав створення цілісної Стратегії зовнішньополітичної діяльності.

"Стратегія вперше структурувала нашу зовнішню політику, чітко збалансувала наші інтереси та можливості і вивела нашу політику на новий рівень, зробила її проактивною. Завдяки їй Україна попри всі виклики та загрози зустрічає 2022 рік з найсильнішими міжнародними позиціями за роки незалежності", – зауважив міністр.

Він підкреслив, що документ залишає в минулому багатовекторність, позаблоковість, невизначеність, партнерозалежність, меншовартість. "…Та інші вади державного росту, на які ми, на жаль, хворіли в перші десятиріччя після відновлення незалежності України", – наголосив глава МЗС.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?