Политикаwww.ukrinform.ua4 мар.

Кулеба назвав ТОП-5 досягнень української дипломатії за рік

nk_hauz/-muy0sfonq7uptjvx8xs.jpg

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав топ-5 досягнень української дипломатії за рік.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці МЗС у Фейсбуці.

За словами Кулеби, "українська дипломатія стоїть на захисті Української держави, українського бізнесу та українських громадян.

"Я знаю, що спільними зусиллями ми досягнемо мети. Все буде Україна”, - наголосив міністр.

Кулеба перерахував топ-5 досягнень за рік:

  • партнерство розширених можливостей НАТО, Україна увійшла до клубу 6 найближчих партнерів Альянсу у світі;
  • Люблінський трикутник об’єднав у новий формат три держави: Україну, Литву та Польщу;
  • повернення понад 250 тис. громадян додому на початку світового локдауну, залучення гуманітарної допомоги на протидію COVID-19: понад 3 мільйони тестів та понад 1500 ШВЛ різних типів, майже 6 мільйонів одиниць засобів індивідуального захисту;
  • звільнення понад 30 українців з піратського, терористичного полону, довічного ув’язнення та загалом понад 1600 з-за грат за кордоном за сприяння українських дипломатів;
  • бізнес: українські компанії за сприяння МЗС і посольств перемогли у 73 тендерах за кордоном, уклали 53 контракти з іноземними партнерами, МЗС із Держпродспоживслужбою відкрило 3 нових ринки збуту.

Як повідомлялося, 4 березня - річниця роботи Кабінету Міністрів України на чолі із Денисом Шмигалем.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.