Кулеба не підтримує проведення переговорів ТКГ у Мінську
Политикаwww.ukrinform.ua29 мая 2021

Кулеба не підтримує проведення переговорів ТКГ у Мінську

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба не підтримує проведення переговорів Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Як передає Укрінформ, про це він заявив у програмі “Свобода Слова Савіка Шустера”.

“Зараз я взагалі не бачу навіть гіпотетичного сценарію, щоб можна було знову їхати до Мінська і я не підтримую ідею продовження цих перемовин саме в Мінську”, - сказав Кулеба.

За його словами, наразі немає ані технічних, ані логістичних, ані політичних умов для того, щоб з'їжджатися в Мінськ і знову вести там перемовини.

“Це питання взагалі не стоїть на порядку денному з однієї простої причини, тому що всі засідання відбуваються онлайн... Я думаю, що найближчим часом це питання просто не потребуватиме вирішення”, - зазначив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, голова української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук впевнений, що Україна має шукати заміну мінському майданчику через події у Білорусі.

23 травня білоруська влада вдалася до примусової посадки літака компанії Ryanair з Афін до Вільнюса під приводом можливого теракту на борту. Після посадки був затриманий опозиційний білоруський журналіст Роман Протасевич.

Неформальний саміт ЄС погодився запровадити нові санкції проти чиновників апарату Олександра Лукашенка та низки компаній, а також обмежити авіасполучення з Білоруссю.

Україна припинила авіасполучення з Білоруссю з 26 травня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну шо Шмуля - тварина брехливая, НИМА дождей? Как там с вакциной от панов и покращеннями писли майдана? Также как с потопами? Скачи выше пердун свинорылый!
Весёлый Роджер
«Елена -23 апреля 2019 - Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,....А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, ..» «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …»
Весёлый Роджер
Мудак ты Шмуля и есть МУДАК!
Гость
Самый "живой" комментатор. Запас слов потрясающий. Всего три.
Картина маслом
Так что независимость Белорусси держится на личности Лукашенко. Не станет его - продадут оппозиционеры Беларуссию за недорого. И у народа разрешения спрашивать не будут.
Картина маслом
Цена вопроса - несколько миллиардов денег. Но Лукашенко страну продавать не хочет.
СВ
Жуть