Политикаwww.slovoidilo.uaJul 4

Кулеба пояснив свої різкі висловлювання на адресу НАТО

nk_hauz/-mdknityxil1oxuj4zpj.jpg

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, чому він так агресивно висловився про НАТО після того, як стало відомо, що цього року Україні не отримати План дій щодо членства (ПДЧ).

Про це розповів сам Кулеба в інтерв'ю Liga.net.

Він зазначив, що ще у 2008 році, під час Бухарестського Саміту, було прийнято рішення, що Україна і Грузія стануть членами НАТО. Однак відтоді - а минуло вже 13 років - питання так і не зрушилося з місця. Міністр припустив, що за ці роки хтось повинен був висловити своє невдоволення ходом речей.

«І якщо за 13 років в цьому конкретному питанні зроблено – нуль, напевно, хтось повинен набратися мужності та сказати: А що взагалі відбувається? На цей раз це був я», - пояснив Кулеба.

Нагадаємо, що раніше Кулеба піддав політику НАТО дуже жорсткій критиці. Зокрема, він заявив, що ще у 2008 році Захід обіцяв Україні членство в Альянсі, але досі пальцем не поворухнув, щоб виконати обіцянку. Міністр висловив надію на те, що хоча б у 2022 році НАТО нарешті надасть Україні План дій щодо членства (ПДЧ).

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!