Политикаwww.ukrinform.uaOct 8

Кулеба розповів, що Зеленському запропонували посидіти у кріслі Черчилля

nk_hauz/-mj7cest9sgqlmwfukjz.jpg

Президент Володимир Зеленський у Лондоні оглянув кабінет й апартаменти прем'єр-міністра Великої Британії часів Другої світової війни Вінстона Черчилля, звідки той керував переможною участю армії у війні.

Як передає Укрінформ, про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у прямому включенні у Фейсбук.

"День ми розпочали сьогодні у воєнній кімнаті Черчилля, в офісі, з якого Вінстон Черчиль керував війною, війною, у якій переміг того, кого здавалося неможливо було перемогти. Президентові запропонували посидіти в кріслі Черчилля й оглянути його кімнати", - розповів Кулеба.

За його словами, українська делегація в апартаментах Черчилля набралася "дуже важливого позитивного духу для перемоги".

"У мене була одна спокуса: там на столі біля крісла Черчилля досі тоді лежить сигара, очевидно, не та, яку залишив недокуреною сам Вінстон Черчилля, але дуже гарний символ. Хотілося дуже викурити переможну сигару за перемогу України у війні з Росією! Перемога обов'язково буде, зокрема, завдяки таким друзям, як британці", - поділився Кулеба.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 7-8 жовтня перебуває з офіційним візитом у Великій Британії.

У четвер, 8 жовтня, Україна і Велика Британія підписали Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи