Кулеба запросив в Україну главу МЗС Азербайджану
Политикаua.interfax.com.ua28 мая 2021

Кулеба запросив в Україну главу МЗС Азербайджану

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з міністром закордонних справ Азербайджанської Республіки Джейхуном Байрамовим запросив його здійснити візит в Україну.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, Кулеба подякував Азербайджану за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та наголосив, що позиція Києва щодо підтримки територіальної цілісності Азербайджану була і залишається незмінною.

Байрамов підтвердив, що Азербайджан готовий взаємодіяти з Україною і на двосторонньому рівні, і в рамках міжнародних організацій у питанні відновлення територіальної цілісності.

Крім того, міністри обговорили підготовку до саміту "Кримської платформи" та святкування 30-ї річниці Незалежності України 23-24 серпня в Києві.

"Сторони домовилися активізувати двосторонній діалог на високому рівні. Дмитро Кулеба також запросив Джейхун Байрамова здійснити візит в Україну", - йдеться в повідомленні.

Окремою темою розмови міністрів стала безпекова ситуація в регіоні Південного Кавказу. Кулеба наголосив на важливості врегулювання наявних спірних питань між двома державами виключно шляхом мирного діалогу.

Написать комментарий