КВУ назвав лідерів фракцій, які провалюють роботу у Раді
Политикаrubryka.com12 июля 2021

КВУ назвав лідерів фракцій, які провалюють роботу у Раді

Комітет виборців України проаналізував роботу лідерів парламентських фракцій у першому півріччі 2021 (січень-липень). До уваги було взято такі показники як участь в пленарних засіданнях Ради, участь в голосуваннях, відвідування засідань комітету, кількість виступів, успішність законодавчої роботи.

За даними КВУ найвищі показники роботи в Артура Герасимова, Ірини Геращенко ("Європейська солідарність") та Ярослава Железняка ("Голос"). Найнижчі результати в Юрія Бойка та Вадима Рабіновича ("Опозиційна платформа – За життя").

Показники щодо участі лідерів фракцій в голосуваннях Верховної Ради є такими: А. Герасимов взяв участь в 90% голосувань, І. Геращенко, Я. Железняк – 74%, Ю. Тимошенко, Д. Арахамія – 48%, Ю. Бойко – 3%, В. Рабінович – 1%.

Найвищі показники відвідуваності пленарних засідань в А. Герасимова, який не пропустив жодного засідання в цьому році. Я. Железняк відвідав 59 засідань із 60, Д. Арахамія – 56, І. Геращенко – 53, Ю. Бойко – 44. Ю. Тимошенко була офіційно зареєстрована на половині засідань (36), В. Рабінович – на 15-ти засіданнях.

Найвищий відсоток відвіданих засідань комітету в А. Герасимова та Я. Железняка. Вони взяли участь в 100% засідань комітетів у 2021 році. І. Геращенко була присутня на 94% засіданнях. Ю. Тимошенко відвідала 63% засідань комітету з питань соціальної політики, Ю. Бойко – 42% засідань, В. Рабінович – 28% засідань комітету з прав людини.

Співвідношення поданих та прийнятих проектів законів є таким: Д. Арахамія (подано 31, прийнято 3), Я. Железняк (45/2), І. Геращенко (45/1), Ю. Тимошенко (21/0), А. Герасимов (15/0), Ю. Бойко (6/0), В. Рабінович (3/0).

Найчастіше серед лідерів фракцій у Верховній Раді виступала Ю. Тимошенко – 108 виступів з початку року. На другому місці І. Геращенко – 65 виступів. У Я. Железняка 49 виступів, А. Герасимова – 37. Значно рідше виступали Д. Арахамія (19 разів), Ю. Бойко (6) та В. Рабінович (5 разів).

"В цілому лідери парламентських фракцій не демонструють вищих показників роботи, ніж інші народні депутати. Більше того, окремі голови фракцій фактично провалюють роботу за певними напрямками. Зокрема, систематично ігнорують голосування, не відвідують пленарні засідання та засідання парламентських комітетів, мають сумнівні показники законодавчої роботи. Так, Давид Арахамія пропустив половину голосувань Верховної Ради в цьому році, Вадим Рабінович був зареєстрований лише на третині пленарних засідань, Юрій Бойко майже не голосував і пропустив половину засідань комітету", – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...
Северный ходок
В одну телегу впрячь неможно... Из общего системного кризиса есть только один выход - это борьба.
Как же вы не заметили
А турки за счет своих противоправных действиях еще и неплохие европейские деньги получают.