Политикаwww.ukrinform.ua4 янв.

КВУ назвав «прогульників року» у Раді

nk_hauz/-mqc2qdityxbvzhfhv8k.jpg

За результатами аналізу відвідування парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Верховної Ради у 2020 році головними прогульниками були народні депутати групи «За майбутнє», а лідерами з відвідування - «Слуга народу» та «Європейська солідарність».

Як передає Укрінформ, про це інформують у Комітеті виборців України.

«За даними КВУ головними прогульниками Ради стали народні депутати групи «За майбутнє». В середньому впродовж року на пленарні засідання приходили лише половина депутатів групи – 46%», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що низькі показники реєстрації в народних депутатів «Опозиційного платформи – За життя», зокрема, у середньому на засіданнях парламенту реєструвалися 53% депутатів політсили. У депутатів ВО «Батьківщини» показники відвідування на рівні 56%.

Водночас повідомляється, що вищі результати відвідування засідань ВР у депутатів групи «Довіра» та фракції «Голос». В середньому на засідання приходили 67% депутатів «Голосу» та 68% – «Довіри».

«Лідерами за відвідуваннями Ради впродовж 2020 року стали народні депутати «Слуги народу» та «Європейської солідарності». В середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 71% депутатів «Європейської солідарності» та 72% депутатів «Слуги народу», - ідеться в повідомленні.

За словами голови ВГО КВУ Олексія Кошеля, у 2020 році на показники відвідування Верховної Ради об’єктивно вплинула ситуація із коронавірусом. «Проте в розрізі фракцій і груп ВР загальна тенденція не змінилася: депутати одних політичних сил стабільно відвідують пленарні засідання, тоді як інші їх регулярно прогулюють. Так, депутати ЄС та «Слуги народу» були лідерами за відвідуванням Верховної Ради впродовж 10 з 12 місяців у минулому році. Натомість депутати групи «За майбутнє» стали головними прогульниками впродовж 8 місяців року», - зазначив Кошель.

Він зауважив, що юридично за пропуск пленарних засідань ВР без поважних причин передбачені штрафи, однак на практиці це не стало достатньою мотивацією для частини народних депутатів, які систематично ігнорували та продовжують ігнорувати засідання парламенту.

У КВУ інформують, що у 2020 році відбулося 89 пленарних засідань Верховної Ради.

💬 Последние комментарии
СПРОСИТЕ У БОРЬКИ ДЖОНСОНА.
А ЧТО, У МЕЛКОБРИТАНИИ НЕТ ПЛАНОВ ВОЙНЫ С РОССИЕЙ ? А ТО ЧТО ТВОРИТ МЕЛКОБРИТАНИЯ В ДУРКАИНЕ, ЭТО НЕ ВОЙНА УЖЕ?
Луна -2
Рука Москвы в плешивых головах У СБУ -Шников шурует. и ветром северным мозги им потихоньку полирует. А ветер северный с Москвы никак Не угомонится. Он полирует их мозги , смеется хорохорится. Он планы ихние ломает, в ЛИЦО "ПРЕДАТЕЛИ" КРИЧИТ. в мозгах опилки вымывает. О чем -то радостно свистит. Они уже своих сажают Не разбираясь, в том, кто виноват Кто прав. В аду им черти с радостью мешают В кипящую смолу святой ладан.
---
в биотуалет головой на майдане -вот ее место
Кот Матроскин
К пустой голове руку не прикладывают, Боря.
УСПЕТЬ НЕЛЬЗЯ ОПОЗДАТЬ...
уКРАИНЕ НУЖНО УСПЕТЬ НАЧАТЬ ВОЙНУ ПРОТИВ ДОНБАССА, ПОКА уКРАИНЦИ НЕ ПОЛУЧИЛИ ПЛАТЁЖКИ ЗА ЖКХ. ОТВЛЕЧЬ НУЖНО уКРАИНЦИВ, ЧТОБЫ НЕ ДУМАЛИ, ЧТО ЖИЗНЬ МОЖЕТ БЫТЬ ЕЩЁ ХУЖЕ ЧЕМ ЕСТЬ СЕЙЧАС...
РОССИЙСКИЙ СЛЕД НЕ НАШЛИ?
Ещё не нашли "российский" след? Ну, там не нашли удостоверений генералов ГРУ, татуировок на груди типа "За Родину! За Путина" ? А ведь половина протестующих балакала на мове "агрессора" !!!
---
в эвропе если бы кто то посмел что то штурмовать лежал бы в форме эмбриона в холодильнике.И ни кто бы даже не посмел говорить о каких то правх-закон жесток,но это закон.Иначе это не государство.