КВУ пояснив, чому очікує проблем на виборах у Харкові
Политикаua.112.ua23 сентября 2015

КВУ пояснив, чому очікує проблем на виборах у Харкові

Під час місцевих виборів 2010 р. кампанію в Харкові фактично перетворили на парад протизаконних і брудних виборчих технологій.

Досвід виборів 2010 р. та нинішня ситуація в місті – два основні фактори, які дали підставу Комітету виборців України включити Харків до переліку населених пунктів, де очікуються значні порушення на виборах. Про це заявив голова КВУ Олексій Кошель, повідомляють "Українські новини". "Під час місцевих виборів 2010 р. кампанію в Харкові фактично перетворили на парад протизаконних і брудних виборчих технологій", - наголосив експерт. "Ми всі пам’ятаємо поствиборчі скандали, коли кандидат Арсен Аваков звинувачував кандидата Геннадія Кернеса у використанні брудних технологій. Крім того, насторожувало, що результати екзит-полу авторитетної компанії GfK відрізнялись від результатів виборів", - зазначив Кошель. Другою причиною очікувати порушення на виборах у Харкові експерт назвав нинішню ситуацію, коли ще до старту кампанії фіксуються дії, які вказують на те, що суб’єкти виборчого процесу можуть перебувати в нерівних умовах. За словами голови КВУ, однією з ознак цього є "війна бордів", яка розгорнулася в місті. "З одного боку, ми бачимо спроби знищення агітаційних матеріалів потенційних конкурентів, з іншого боку, одна із партій – "Відродження" – отримала фактично монопольну можливість розміщення реклами в громадському транспорті", - констатує експерт.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Глас вопиющего в пустыне
999
Налицо дежа вю. Благодаря фальсификациям Байден пришел к власти подобно Ющенко на Украине. Готовься,Украина. Виктория Нуланд уже накупила печенюшек и точит когти,чтобы вместе с Байденом снова вцепиться в тебя после небольшой четырехлетней передышки.
999
God bless You Donald. We shall pray for You in 2024 year.
Елена
И тебе делать будут,а где уже болгары делись?
Елена
Красота моя согласно моему возрасту,я иллюзий не строю и в облаках не летаю,не гони беса и не приписывай мне якобы неземную красоту,земная у меня красота,ну правда немножко божественная,самую малость,ха.
Елена
У меня всё есть козлоослик,я миллионный раз говорю,ни ко му не за ви ду ю, понятно?а лишнего мне не надо,по себе примитивы судите, ограниченность не даёт расширить рамки действительности , реального положения вещей, дурачок,иут я сто раз это писала.
Весёлый Роджер
ЭЙ запорычЬ! Я тоби ныне смог прочитать, ты немногословен и как ни странно, пишешь без разжижения мозгов и почти по существу дела! Шо, купил антидиарейное средство от словесного поноса. Поздравляю, хорошее лекарство – действует. Тильки ты не жмотись, а курс пропей. Таки я про шо пишу тоби, вот ты обосрал полностью ваших панов – пиндосов, а як же теперь рядовому скакуну житти? Ты подумовал? Ты же Шмуле_Елен у душу насрал. Для него Америка цэ ни тильки жвачка, скики от пуза жрачка и халявная життя – вот и песня него вся.