Политикаednist.info27 янв.

Ляшко повідомив, що може стати альтернативою Яценюку

Чинний Прем'єр-міністр має звітувати перед Парламентом наступної п'ятниці. Вчора на нараді за участю Володимира Гройсмана було вирішено, що Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк має звітувати перед Парламентом наступної п'ятниці, 5 лютого. Про це повідомив журналістам лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає кореспондент «Є!»

"Наша фракція з нетерпінням чекає цього звіту, бо, на жаль, маємо таку сувору реальність: найвищий рівень безробіття за останні 25 років, найнижчій рівень доходів, масове зубожіння людей, відсутність статків та можливості годувати свою сім'ю"

На запитання журналістів, чи можливо відправити Уряд у відставку, лідер Радикальної партії відповів:

"Для відставки Уряду необхідно 226 голосів, якщо вони будуть, а це - цілком можливо - Уряд має піти у відставку, тоді, за Конституцією нинішній його склад продовжує виконувати обов'язки, поки коаліція не сформує новий склад Уряду"

Він зауважив, що в Україні є багато альтернатив чинному Прем'єру Арсенію Яценюку.

"У тому числі, і я готовий. У нас є програма дій, ми її презентували суспільству, готові реалізовувати, і можемо сформувати Кабінет міністрів. В Україні достатньо науковців та прогресивних людей, які прагнуть реформувати країну".

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Боевой дух? Вот пример не очень и давний. https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/1245197/pub_5c0cd532080a3b00aa421293_5c0e2e9806bd7000abdb84b5/scale_1200 Один солдат РФ остановил грузинскую колонну военных. А в России таких миллионы.
Игбун хохлов
Насколько долго? На время объявленного перемирия. Как только хохлоту его нарушили, так сразу и вылетели из аэропота как Ту-154.
Луна -2
а ПРО КОТЛЫ ТЕБЕ НАПОМНИТЬ ?там по -моем у -Иловайский ,Дебальцевский котел - был..Не слишком высокий боевой дух у ВСУ- ШНИКОВ.
е
это ТЫ про экспорт смартфонов из Союза заявила, не я)) Тупенькая КОГДА первый смартфон появился??))) ты САМА разговор о технике и технологии завела - вот и отвечай насчет Украины: ЧТО нового ПРОИЗВЕДЕНО в Украине за восемь лет под управлением твоих америкосов??? КОНКРЕТНО ЧТО???
Луна -2
Ленок, иди в школу -чой -то у тебя не в ладах с математикой и физикой...
е
ага и именно поэтому в ДАП пропускали продовольствие и боеприпасы и дали потом оставшимся уйти.. ну ты тупая....
е
разницу в бюджетах Киева и Харькова я тебя УЖЕ приводил, а станцию метро открыли в Харькове, а не в Киеве... вот тебе простая математика..ВОРОВАТЬ меньше надо