Политикаukrainian.voanews.comJun 2

Маас відхилив пропозицію про надання зброї Україні

nk_hauz/-mb7q3ysaqi8pfgau426.jpg

Міністр закордонних справ Німеччини Гейко Маас заявив, що надання зброї Україні не допоможе у вирішенні конфлікту.

«Я переконаний, що конфлікт [на сході України] можна вирішити лише політичними засобами. Ми продовжимо цим керуватись у нашій співпраці з Україною і це не зміниться: поставки зброї не допоможуть», - заявив Маас відповідаючи на питання журналістів перед засіданням міністрів країн-членів НАТО.

Український президент Володимир Зеленський в інтерв’ю німецькому часопису Frankfurter Allgemeine Zeitung заявив, що Ангела Меркель багато зробила для України, але заявив, що хотілося б бачити більше підтримки, зокрема в Нормандському форматі, де Німеччина та Франція очолюють процес переговорів щодо конфлікту на сході України. Також, він зауважив, що Німеччина, не дає Україні військову допомогу, але якщо б вона могла, то має гарні кораблі та човни.

Раніше голова партії Зелених, опозиційної партії в Німеччині, Роберт Гебек заявляв, що з його точки зору «нам важко відмовити Україні у зброї для захисту та самозахисту».

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Мнение Дурагона никого не интересует.
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))