Марина Ставнійчук: Розповідь Цукерберга свідчить про те, що у світі контрольовані всі
Политикаzik.ua12 апреля 2018

Марина Ставнійчук: Розповідь Цукерберга свідчить про те, що у світі контрольовані всі

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповіла екс-член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук.

Як відомо, глава соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг дав свідчення в Конгресі США через витік даних британських користувачів соцмережі.

Аналізуючи виступ Цукерберга, Марина Ставнійчук зазначила, що інформація таки править світом, але формат цього правління вже зовсім інший.

«Адже те, про що нам учора розповів Цукерберг, воно вражає. І вражає тим, наскільки сьогодні контрольовані всі і кожний», – зауважила гостя програми.

Марина Ставнійчук додала, що це серйозний виклик для такого суспільства, як українське.

«Адже відомо, що концепція інформаційної політики, попри те, що ми маємо міністерство та міністра, але кожен із нас, хто критикує владу, відчуває на собі їхню роботу. Наприклад, якщо ти різко висловишся на програмі «Народ проти» або напишеш різкий блог на «Українській правді», то я точно знаю, що з’явиться величезна кількість ботів, які будуть розказувати мені про мене те, чого в житті не було. Тому з цієї точки зору нам дуже важливо захистити права і свободи людини та захистити можливість конкурентної політики», – наголосила Ставнійчук.

А щодо інформаційної безпеки України, то, за словами екс-члена Венеціанської комісії, чинна влада, яка намагається одночасно служити Америці та Росії, можливо, і не бачить необхідності вирішувати проблеми, які є.

«Але у майбутньому нам треба чітко думати про концептуальний підхід до інформаційної безпеки і про те, якими технічними засобами Україна може це робити та у яких сферах це має бути зроблено. Тому до цього треба підходити системно. А щодо сьогодні, то мені дуже шкода, що концепція інформаційної безпеки країни повисла у повітрі», – додала Марина Ставнійчук.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Сухой язык цифр.... Елена, расскажи ещё сказки про то как в России жить хуже простому человеку...
Феликс Эдмундович
Думали, будет как в кино? Не "слуга народа" надо было смотреть, а "Ленин в октябре".
е
и еще прикольно.. отвечаешь Роджеру, а обращаешься ко мне...растройство психики или склероз?
е
Слышь ты, зрячая.. расскажи теперь как ты относишься к украинским олигархам.. можешь хоть раз дать ПРЯМОЙ ответ на ПРЯМОЙ вопрос..особенно с учетом что-ты тут только что наговорила по Роджера.. Ну, ответ будете трепло?
печально
уши детей сороса никто не прячет.
Елена
Если коротко объясню кого поддержует Весёлый Роджер,тех олигархов которые за российский бюджет ,за деньги российских налогоплательщиков в три-пять раз дороже делают что-то,а деньги,маржу выводят за границу,а знаете три четверти денег от внешней продажи остаются за границей,а не в России,и только 22% сберегается в золоте и других драг металлах,то есть Весёлый Роджер помогает крупным российским барыгам,ну в информационном поле,обирать простого русского Ваню,вот кто такой Весёлый Роджер и ты Е этого никогда понять не можешь и Луночка тоже, печально,что вы такие слепые.потому Украина и идёт в Европу и Америку.Лавп Украине!
Гость
Петруха, а ковид?