Политика24tv.ua1 июл.

Матіоса вимагають звільнити з посади за антисемітські висловлювання: відома суть

Центр імені Симона Візенталя – неурядова організація, діяльність якої спрямована на захист прав людини, боротьбу з тероризмом, антисемітизмом і вивчення Голокосту – закликала українську владу звільнити з посади головного військового прокурора Анатолія Матіоса за висловлювання антисемітського характеру.

Про це повідомляє видання Times of Israel. Так, 25 червня в інтерв'ю виданню Insider Матіос у своєму коментарі порівняв підозрюваного в організації замаху на російського журналіста Аркадія Бабченко – Бориса Германа – з діячем російського і німецького соціал-демократичного руху початку XX століття Олександром Парвусом. На переконання глави Українського єврейського комітету Едуарда Долинського, Матіос натякнув на бажання євреїв "залити кров'ю" слов'ян. 27 червня американський журнал Newsweek розцінив слова Матіоса як підтримку антисемітських теорій змови. У тексті матеріалу мовиться, що це стало "різким нагадуванням" про прояви антисемітизму і расизму в публічному дискурсі України. Голова відділу Східної Європи Центру Симона Візенталя Ефраїм Зурофф своєю чергою назвав висловлювання Матіоса "обурливими і помилковими". При цьому Зурофф наголосив, що комуністи діяли не як євреї. "Їх надихала Москва, а не Єрусалим", – зазначив він. А борець з проявами антисемітизму в Литві і Східній Європі Довід Кац висловив думку, що в Україні відроджується "лютий антисемітизм". "І після цього ви дійсно маєте намір вступити в ЄС?", – заявив Кац.

💬 Последние комментарии
А ОТВЕЧАТЬ ПРИДЁТСЯ!
КРАИНЦИ! вЫ В ОТВЕТЕ ЗА ТЕХ, КОГО НАСКАКАЛИ!!!
Елена
Негра таки обосралась , лучше бы сменила квалификацию и приезжала ко мне на окружную , я бы ее быстро обучила . Там такие морды будут в спросе
О, УКРАИНА, КАК ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ КОКАИНА ДРУГ!
О, УКРАИНА, КАК ТЫ ПАЛА...
И СЕРДЦЕ РВЁТСЯ В ИССТУПЛЕНЬИ: СОВСЕМ НОРМАЛЬНОЙ ЖИЗНИ НЕТ! КАК ЗАПЛАТИТЬ ЗА ОТОПЛЕНЬЕ, ЗА ГАЗ, ЗА ВОДУ И ЗА СВЕТ?
Елена
Попавшим в базу данных миротворца предоставляю 50% скидку на анал и каждый третий отсос делаю бесплатно
ВЛАДИМИР ВЫСОЦКИЙ - ГЕНИЙ 20-го ВЕКА!!!
ВАМ НЕ НУЖНЫ НИ БОМБЫ НИ СНАРЯДЫ! НЕ РАЗДУВАЙТЕ ВЫ ВОЙНЫ ПОЖАР! МЫ НАНЕСЁМ ВАМ, ЕСЛИ БУДЕТ НАДО, УЖАСНО ТЕРМОЯДЕРНЫЙ УДАР! (В.С ВЫСОЦКИЙ).
Весёлый Роджер
«Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»