Политикаukrrain.comJul 31

Медведчук перебуватиме під домашнім арештом до 7 вересня - суд

nk_hauz/-mfwu1fhdhikemsqmjy0.jpg

Київський апеляційний суд відмовив адвокатам лідера проросійської "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука у задоволенні апеляції щодо скасування продовження термінів домашнього арешту політика до 7 вересня. Відповідне рішення було прийнято 30 липня в ході засідання суду.

Таким чином, Медведчук перебуватиме під домашнім арештом до 7 вересня. 

"Ті аргументи, які були мною наведені, вони об'єктивно свідчать, що до цієї справи безпосередньо мала відношення незаконно, злочинно Служба безпеки України. Вони незаконно проводили слідчі дії. Вони незаконно, в порушення норм Кримінально-процесуального кодексу, норм чинної Конституції наводили "аргументи" і "докази", які вони вважають допустимими, що прямо суперечить нормам КПК, на які я посилався. І це означає лише одне, що СБУ, проводячи розслідування від моменту реєстрації 11 березня до 26 квітня, фальсифікувала цю справу, сфабрикувала матеріали, які після цього через 14 днів були відображені в матеріалах підозри", - заявив народний депутат.

Раніше адвокат політика-зрадника Лариса Чередниченко заявляла, що докази, які наводить звинувачення у справі не можна класти в основу підозр. При цьому вона додала, що захист, аби розвіяти усі підозри, звернувся з відповідними запитами до компетентної експертної установи, яка не залежить не тільки від СБУ, але і від ДБР, і від прокурора, вони не залежать від звинувачення.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, щодо телеканалів було застосовано санкції на п'ять років. Це передбачає блокування мовлення усіх трьох телеканалів.

20 лютого президент України підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб - серед яких голова політради партії "Опозиційна платформа -За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко.

13 травня Печерський суд Києва обрав запобіжний захід Медведчукові. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа-зрадника. 9 липня суд продовжив домашній арешт до 7 вересня.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Войска пиндосов стояли ДВАДЦАТЬ лет в Афгане пока им там люлей не дали! А вот русских шурави там вспоминают с уважением до сих пор - хотя и воевали с ними, тому как шурави - то воины були, а не оккупанты пиндосные!
е
только идиот игнорирует ФАКТЫ... твоих амеров ссанными тряпками отовсюду гонят, дура ты тупая...
Елена
Войска США стоят в Европе,в в Юго-Восточной Азии и флот их там и союзников, поэтому кто обделался,а кто нет ещё неизвестно.
е
пока что всрались твои америкосы...и ты вместе с ними....
е
т.е. обобщая ВСЕ выше ТОБОЙ сказанное: ТЫ любишь алкоголика, сосущего черные члены, побирающегося на помойках в поисках пармезана, развалившего Союз, прислуживающего хозяевам и неразборчивого в связях??? Тогда КТО ТЫ сама-то?))) Дура ты сама-то хоть понимаешь ЧТО ты тут несешь)))
е
грозная, как муха навозная.... твои америкосы УЖЕ всрались....и ты вместе с ними...ФАКТЫ упрямая вещь...
е
то что ты сосешь под мостами морячка тут всем известно.. тебя опять склероз...
Авторские статьи
Авторские статьи11ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи12ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи12ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи13ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи13ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи13ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи14ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи15ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 35
Авторские статьи15ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1