Политикаukrrain.comJul 31

Медведчук перебуватиме під домашнім арештом до 7 вересня - суд

nk_hauz/-mfwu1fhdhikemsqmjy0.jpg

Київський апеляційний суд відмовив адвокатам лідера проросійської "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука у задоволенні апеляції щодо скасування продовження термінів домашнього арешту політика до 7 вересня. Відповідне рішення було прийнято 30 липня в ході засідання суду.

Таким чином, Медведчук перебуватиме під домашнім арештом до 7 вересня. 

"Ті аргументи, які були мною наведені, вони об'єктивно свідчать, що до цієї справи безпосередньо мала відношення незаконно, злочинно Служба безпеки України. Вони незаконно проводили слідчі дії. Вони незаконно, в порушення норм Кримінально-процесуального кодексу, норм чинної Конституції наводили "аргументи" і "докази", які вони вважають допустимими, що прямо суперечить нормам КПК, на які я посилався. І це означає лише одне, що СБУ, проводячи розслідування від моменту реєстрації 11 березня до 26 квітня, фальсифікувала цю справу, сфабрикувала матеріали, які після цього через 14 днів були відображені в матеріалах підозри", - заявив народний депутат.

Раніше адвокат політика-зрадника Лариса Чередниченко заявляла, що докази, які наводить звинувачення у справі не можна класти в основу підозр. При цьому вона додала, що захист, аби розвіяти усі підозри, звернувся з відповідними запитами до компетентної експертної установи, яка не залежить не тільки від СБУ, але і від ДБР, і від прокурора, вони не залежать від звинувачення.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, щодо телеканалів було застосовано санкції на п'ять років. Це передбачає блокування мовлення усіх трьох телеканалів.

20 лютого президент України підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб - серед яких голова політради партії "Опозиційна платформа -За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко.

13 травня Печерський суд Києва обрав запобіжний захід Медведчукові. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа-зрадника. 9 липня суд продовжив домашній арешт до 7 вересня.

💬 Последние комментарии
ОПЗ как ОПЗЖ.
Закрыли ОПЗЖ, теперь закрыли ОПЗ. Кто на очереди?
Весёлый Роджер
Ждемс следующий рекорд Свита, по одновременному пукованию! Думуваю Шмуля буде пуковати громче всех - вин же, как ни как - свидомый мудак! Так? Да ТАК! Вот она коханная щирая вильность, за цэ и скакал майдан - Свисти - Перди, тильки к грошам воров-керивников, даже близко не подходи, та про москалей ничого хорошего не пиСди!
САВАН уКРАИНЕ!! гЕЙРОЯМ САВАН!
САВАН уКРАИНЕ! гЕЙРОЯМ САВАН!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! АЛЛЕ долбоэб - ПЯТНАДЦАТЬ!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля, это говорит лишь о том, шо ты ШИЗОФРЕНИК с раз/дво/тро-ением личности. А По народному -просто пиСданутый продажный плешивый карлик-МУДАК. Снайпер ты наш сраковый! Палец то помыл - продажный хунтовский дэбил! "Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,..."
Гость
ООН выразил Зеле свою "озабоченность" этим вопросом...