Политикаaspi.com.ua19 апр.

Мендель про візит Зеленського до Парижу: президент готовий закінчити війну

nk_hauz/-mydw9xepbfokcdlo7nf.jpg

Спікерка Зеленського Мендель заявила, що під час візиту до Парижу  обговорювали ситуацію на Донбасі. Ангела Меркель і Емманюель Макрон підтримують Україну, Європа хоче закінчення війни.

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила в ефірі телеканалу "Дом", що під час візиту українського президента до Парижа важливим було обговорення кластерів — це документ, розроблений Францією і Німеччиною, схвалений Україною, у якому розписані кроки щодо врегулювання ситуації на Донбасі. "Щоб переговори не були нескінченними, а щоб ми бачили практичні рішення, і що кожен крок приносить свій результат", -пояснила Мендель і додала, що війна на Донбасі не потрібна нікому — ні Україні, ні Європі, ні світу. І президент Володимир Зеленський готовий зробити все для того, щоб її закінчити.

Раніше Володимир  Зеленський розповів французькому виданню Le Figaro, що давав запит на розмову з президентом Росії Володимиром Путіним. ASPI news писало, що прессекретар президента Росії Володимира Путіна, Дмитро Пєсков заявив, що на Донбасі існує ризик повторення трагедії в Сребрениці.

💬 Последние комментарии